Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Late aanval levert Arensman plek winst op in klassement Vuelta

Late aanval levert Arensman plek winst op in klassement Vuelta

PUERTO DE NAVACERRADA (ANP) - Wielrenner Thymen Arensman heeft op de voorlaatste dag van de Ronde van Spanje een plek winst geboekt in het algemeen klassement dankzij een aanval in de finale. De 22-jarige Nederlander wist koploper Richard Carapaz niet meer te achterhalen, maar nam wel de zesde plek in het klassement over van de Spanjaard Carlos Rodríguez.

"Ik ben in de laatste 4 kilometer vol gas gegaan", zei Arensman, die op de slotklim wegsprong uit de groep met rodetruidrager Remco Evenepoel. De kopman van Team DSM reed in hoog tempo richting de al lang op kop rijdende Carapaz, maar de olympisch kampioen uit Ecuador wist net uit de greep van Arensman te blijven. De Nederlander kwam op 8 seconden als tweede over de streep en passeerde dankzij de bonificatieseconden Rodríguez in het klassement. Hij heeft nu precies 1 seconde voorsprong op de 21-jarige Spanjaard van Ineos Grenadiers.

"Zesde worden in de Vuelta is een heel mooie prestatie", zei Arensman. "Ik wil die plek zondag in de slotetappe veiligstellen." De wielrenner uit Deil won vorige week in de Sierra Nevada de vijftiende etappe in de Vuelta, die zondag eindigt met een korte en vlakke etappe naar Madrid.

Meer uit Sport

Bobsleeër Wesselink op Spelen tiende bij debuut in tweemansbob

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeër Dave Wesselink is bij zijn debuut op de Olympische Spelen in de tweemansbob als tiende geëindigd. De 26-jarige Noord-Hollander kwam na vier runs in het Cortina Sliding Centre tot een totaaltijd van 3.43,32. Daarmee was hij 3,62 seconden langzamer dan de Duitse winnaar Johannes Lochner.

5 uur geleden
Nederland blijft na zilver schaatssters vierde in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland is dinsdag bij de Olympische Spelen in het medailleklassement op de vierde plaats blijven staan. De langebaanschaatssters Joy Beune, Marijke Groenewoud en Antoinette Rijpma-de Jong eindigden op de ploegenachtervolging als tweede en bezorgden Nederland zo de zesde zilveren medaille in Milaan.

7 uur geleden
Verstappen test donderdag en vrijdagmiddag in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen komt donderdag en vrijdagmiddag in actie tijdens de laatste testdagen van de Formule 1 in Bahrein. Dat meldde zijn team Red Bull dinsdag.

8 uur geleden
Schaatsster Beune is blij dat ze medaille om de nek heeft hangen

MILAAN (ANP) - Hoewel de schaatssters genoegen moesten nemen met zilver op de ploegenachtervolging bij de Spelen van Milaan, was Joy Beune blij dat ze naar huis gaat met een medaille. "Het is zilver geworden en ik ben daar supertrots op. Ik heb iets tastbaars om mijn nek hangen", zei ze na de verloren finale tegen Canada met teamgenoten Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud.

8 uur geleden
Skeletonner Jeraskevitsj krijgt 180.000 euro van baas voetbalclub

MILAAN (ANP/RTR) - De eigenaar van de Oekraïense voetbalclub Sjachtar Donetsk heeft 180.000 euro gedoneerd aan de 27-jarige skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj. Dat deed hij omdat de sporter was gediskwalificeerd voor de Winterspelen in Milaan-Cortina vanwege het dragen van een helm met afbeeldingen van Oekraïense sporters die zijn omgekomen in de oorlog met Rusland. Dat maakte de voetbalclub dinsdag bekend.

8 uur geleden
Schaatser Bosker vertrok 'om zich op te frissen voor huldiging'

MILAAN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker vertrok voor de wedstrijd om de bronzen medaille op de ploegenachtervolging op de Spelen uit het stadion om zich op te frissen voor een eventuele huldiging. Dat vertelde de 29-jarige rijder van team Reggeborgh toen hij weer terugkeerde in het Milano Speed Skating Stadium.

9 uur geleden
Ritsma 'tevreden' met zilver en 'trots' op vierde plaats

MILAAN (ANP) - Rintje Ritsma is "tevreden" met een zilveren medaille voor de vrouwen en "trots" op de mannen die vierde zijn geëindigd. Dat zei de bondscoach van de schaatsers in Milaan bij de NOS.

9 uur geleden