Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

LASK Linz pakt eindzege in PSV-poule

LASK Linz pakt eindzege in PSV-poule

LINZ (ANP) - LASK Linz heeft in groep D van de Europa League, ook met PSV, de eindzege gepakt. De Oostenrijkse club was in de strijd tegen Sporting Portugal om de eerste plaats met 3-0 te sterk. Voor de thuisploeg kwamen Gernot Trauner en João Klauss (strafschop) in de eerste helft tot scoren. In de extra tijd van de tweede helft zorgde invaller Marko Raguz voor 3-0.

Sporting moest vanaf de 35e minuut met tien man verder door een rode kaart voor doelman Renan Ribeiro. Mede daardoor leverde het offensief na de rust geen rendement op.

LASK eindigde in de groep op 13 punten, gevolgd door Sporting met 12. PSV (8 punten) en Rosenborg (1) waren voor het begin van de laatste speelronde al uitgeschakeld voor een plaats bij de laatste 32. De Eindhovense ploeg verloor eind vorige maand met 4-0 bij Sporting en had daardoor geen kans meer op overwinteren.

Meer uit Voetbal

Feyenoord: geen restitutie bij UEFA-straffen in Champions League

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat geen geld teruggeven aan supporters als er dit Champions League-seizoen door straffen van de UEFA vakken leeg moeten blijven. Dat heeft de Rotterdamse club maandag gemeld in de kaartverkoopinformatie voor de Europese wedstrijden. Ook wijst Feyenoord op een voorwaardelijke straf die nog openstaat vanwege wanordelijkheden vorig seizoen bij de thuiswedstrijd met Panathinaikos.

26 minuten geleden
Manchester City betaalt 40 miljoen euro voor Braziliaan Allan

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Allan Elias bevestigd. De 22-jarige vleugelaanvaller komt over van Palmeiras. De Braziliaan heeft een vijfjarig contract ondertekend.

1 uur geleden
Sparta versterkt zich met middenvelder Hatenboer

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Cedric Hatenboer. De middenvelder komt over van Anderlecht, waar hij nooit doorbrak. Hij heeft een vierjarig contract ondertekend, zo meldt de club uit Rotterdam.

2 uur geleden
Linksbuiten Emeran vertrekt bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Noam Emeran heeft afscheid genomen van FC Groningen. De 23-jarige Fransman kwam niet voor in de plannen van trainer Dick Lukkien en heeft zijn contract laten ontbinden. Zijn verbintenis liep aan het einde van dit seizoen af.

2 uur geleden
Verdediger Hilgers verlaat FC Twente voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Mees Hilgers maakt de overstap van FC Twente naar sc Heerenveen. Dat meldt de Friese Eredivisieclub maandag. De 25-jarige centrale verdediger heeft getekend voor twee jaar tot de zomer van 2028, met een optie voor een extra jaar.

4 uur geleden
Platini: Infantino moet weg

PARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.

17 uur geleden
FC Twente wint eenvoudig bij SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.

18 uur geleden