
LASK Linz pakt eindzege in PSV-poule
LINZ (ANP) - LASK Linz heeft in groep D van de Europa League, ook met PSV, de eindzege gepakt. De Oostenrijkse club was in de strijd tegen Sporting Portugal om de eerste plaats met 3-0 te sterk. Voor de thuisploeg kwamen Gernot Trauner en João Klauss (strafschop) in de eerste helft tot scoren. In de extra tijd van de tweede helft zorgde invaller Marko Raguz voor 3-0.
Sporting moest vanaf de 35e minuut met tien man verder door een rode kaart voor doelman Renan Ribeiro. Mede daardoor leverde het offensief na de rust geen rendement op.
LASK eindigde in de groep op 13 punten, gevolgd door Sporting met 12. PSV (8 punten) en Rosenborg (1) waren voor het begin van de laatste speelronde al uitgeschakeld voor een plaats bij de laatste 32. De Eindhovense ploeg verloor eind vorige maand met 4-0 bij Sporting en had daardoor geen kans meer op overwinteren.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.
9 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.
22 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.
23 uur geledenARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.
1 dag geledenBOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.
1 dag geledenLONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.
1 dag geleden