Larry Flynt, eigenaar en uitgever blootblad Hustler overleden
LOS ANGELES (ANP) - Larry Flynt, de oprichter en uitgever van het beruchte Amerikaanse pornoblad Hustler is op 78-jarige leeftijd overleden. Dat melden Amerikaanse media. Volgens entertainmentwebsite TMZ overleed hij aan hartfalen.
Flynt, die ook andere media uitgaf, zat sinds 1978 in een rolstoel. Hij raakte verlamd vanaf zijn middel na een moordaanslag.
Naast het uitgeven van blootbladen was Flynt ook bekend als voorvechter en verdediger van het eerste Amerikaanse amendement dat gaat over de vrijheid van meningsuiting. De uitgever werd vanwege die strijd in 1996 door acteur Woody Harrelson geportretteerd in de film The People vs. Larry Flynt.
Meer uit Buitenland
HAVANA (ANP) - Volgens de Cubaanse president Miguel Díaz-Canel getuigen de nieuwe opgelegde Amerikaanse sancties "van morele armoede en van minachting voor het gevoel en het gezond verstand van de Amerikanen en de hele internationale gemeenschap". Dat schrijft de Cubaanse president op X.
4 uur geledenBEIROET (ANP) - Bij Israëlische luchtaanvallen op Zuid-Libanon zijn vrijdag zeker dertien doden gevallen. Dat meldt het Libanese ministerie van Volksgezondheid.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten gaan voor meer dan 4 miljard dollar Patriot-raketafweersystemen aan Qatar verkopen. Dat heeft het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken vrijdag bekendgemaakt.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag in een brief aan de leiders van het Amerikaanse Congres geschreven dat de vijandelijkheden met Iran zijn "beëindigd".
5 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De VS gaan 5000 militairen uit Duitsland terugtrekken. Dat heeft het Pentagon vrijdag bekendgemaakt.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Door de Amerikaanse marineblokkade van Iran is dat land bijna vijf miljard dollar aan olie-inkomsten misgelopen. Dat meldt nieuwssite Axios op basis van informatie van het Amerikaanse ministerie van Defensie.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump legt Cuba nieuwe sancties op. Hij verhoogt daarmee de druk op het communistisch bestuurde eiland, nadat hij eerder dit jaar de leider van Cuba's bondgenoot Venezuela had afgezet.
10 uur geleden