Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Laporta een van acht kandidaten voorzitterschap FC Barcelona

Laporta een van acht kandidaten voorzitterschap FC Barcelona

BARCELONA (ANP/AFP) - Joan Laporta is een van de acht kandidaten voor het voorzitterschap van FC Barcelona. Dat maakte Lluis Carrasco, zijn campagneleider, vrijdag bekend.

"Zeven presidentskandidaten en één president. Als je wilt dat Barça weer Barça wordt, ga dan voor Laporta. Zijn campagne leiden is een voorrecht. Als je van Barça houdt, volg hem dan!", aldus Carrasco op Twitter.

De 58-jarige Laporta was van 2003 tot 2010 al voorzitter van FC Barcelona. In 2015 deed hij ook al mee aan de verkiezingen, maar toen won de inmiddels vertrokken Josep Maria Bartomeu. Onder Laporta won Barça twaalf belangrijke prijzen, waaronder twee keer de Champions League (2006 en 2009) en vier keer de Spaanse titel (2005, 2006, 2009 en 2010).

Toni Freixa, Víctor Font, Emili Rousaud, Xavi Vilajoana, Jordi Farré, Lluís Fernández Alá en Pere Riera zijn de andere zeven kandidaten. De verkiezingen zijn op 24 januari.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

37 minuten geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

54 minuten geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

1 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

2 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

3 uur geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

3 uur geleden
Debutant Summerville kan niet wachten op eerste fluitsignaal WK

ZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."

3 uur geleden