Langstzittende trainer Bundesliga verlengt bij Freiburg
FREIBURG (ANP) - Christian Streich is al de langstzittende trainer in de Bundesliga en de 55-jarige Duitser heeft zijn contract bij SC Freiburg opnieuw verlengd. Streich gaat zijn elfde seizoen in bij de huidige nummer 8 van de Duitse voetbalcompetitie. Hij werkt al sinds 1995 bij Freiburg en is sinds december 2011 de hoofdtrainer.
De oud-profvoetballer was eerder jeugdtrainer en assistent bij de hoofdmacht. Streich zat al bij 342 wedstrijden als hoofdtrainer op de bank bij Freiburg.
"Ik ben blij met deze erkenning en het vertrouwen in ons werk", zegt Streich. "Deze samenwerking bevat alle voorwaarden om door te gaan op de ingeslagen weg." Freiburg eindigde vorig seizoen op de achtste plaats. In 2013 plaatste de ploeg van Streich zich als nummer 5 van de Bundesliga voor de Europa League. Twee jaar later degradeerde Freiburg, maar het seizoen erop keerde de ploeg als kampioen weer terug op het hoogste niveau.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
38 minuten geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
2 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
3 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
4 uur geleden