Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Langstzittende trainer Bundesliga verlengt bij Freiburg

Langstzittende trainer Bundesliga verlengt bij Freiburg

FREIBURG (ANP) - Christian Streich is al de langstzittende trainer in de Bundesliga en de 55-jarige Duitser heeft zijn contract bij SC Freiburg opnieuw verlengd. Streich gaat zijn elfde seizoen in bij de huidige nummer 8 van de Duitse voetbalcompetitie. Hij werkt al sinds 1995 bij Freiburg en is sinds december 2011 de hoofdtrainer.

De oud-profvoetballer was eerder jeugdtrainer en assistent bij de hoofdmacht. Streich zat al bij 342 wedstrijden als hoofdtrainer op de bank bij Freiburg.

"Ik ben blij met deze erkenning en het vertrouwen in ons werk", zegt Streich. "Deze samenwerking bevat alle voorwaarden om door te gaan op de ingeslagen weg." Freiburg eindigde vorig seizoen op de achtste plaats. In 2013 plaatste de ploeg van Streich zich als nummer 5 van de Bundesliga voor de Europa League. Twee jaar later degradeerde Freiburg, maar het seizoen erop keerde de ploeg als kampioen weer terug op het hoogste niveau.

Meer uit Voetbal

Coach Wiegman ontvangt Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award

ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.

1 uur geleden
El Karouani en Bounida in Marokkaanse voorselectie van 28 spelers

RABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.

1 uur geleden
Schouten: ruime openingstijden horeca tijdens WK voetbal

ROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.

1 uur geleden
PSV-doelman Kovar in Tsjechische WK-selectie

PRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.

2 uur geleden
Braziliaan Neymar loopt in aanloop naar WK lichte kuitblessure op

SÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.

2 uur geleden
Doelman Neuer (40) keert terug bij Duitsland op WK voetbal

BERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert inderdaad terug als keeper van het Duitse voetbalelftal. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft de 40-jarige doelman opgenomen in zijn selectie van 26 spelers voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De krant Bild kondigde eerder zijn rentree al aan.

3 uur geleden
Iraanse voetballers oefenen in Turkije naast Gambia tegen Mali

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran spelen in aanloop naar het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico twee oefenwedstrijden in Turkije. Naast Gambia is ook Mali in Antalya de tegenstander, meldt de Iraanse voetbalbond in een verklaring die werd gepubliceerd door het staatsnieuwsagentschap IRNA.

4 uur geleden