Langstzittende trainer Bundesliga verlengt bij Freiburg
FREIBURG (ANP) - Christian Streich is al de langstzittende trainer in de Bundesliga en de 55-jarige Duitser heeft zijn contract bij SC Freiburg opnieuw verlengd. Streich gaat zijn elfde seizoen in bij de huidige nummer 8 van de Duitse voetbalcompetitie. Hij werkt al sinds 1995 bij Freiburg en is sinds december 2011 de hoofdtrainer.
De oud-profvoetballer was eerder jeugdtrainer en assistent bij de hoofdmacht. Streich zat al bij 342 wedstrijden als hoofdtrainer op de bank bij Freiburg.
"Ik ben blij met deze erkenning en het vertrouwen in ons werk", zegt Streich. "Deze samenwerking bevat alle voorwaarden om door te gaan op de ingeslagen weg." Freiburg eindigde vorig seizoen op de achtste plaats. In 2013 plaatste de ploeg van Streich zich als nummer 5 van de Bundesliga voor de Europa League. Twee jaar later degradeerde Freiburg, maar het seizoen erop keerde de ploeg als kampioen weer terug op het hoogste niveau.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
3 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
3 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
6 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
6 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
10 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
11 uur geleden