Langste tennisduel sinds 2011 gespeeld op WTA-toernooi Hua Hin
HUA HIN (ANP) - Op het WTA-toernooi van Hua Hin in Thailand is de langste tenniswedstrijd op de vrouwentour sinds 2011 gespeeld. De wedstrijd tussen de Duitse Laura Siegemund en Wang Xiyu uit China duurde liefst 4 uur en 9 minuten.
Dertien jaar geleden stonden tennissters voor het laatst zo lang op de baan. Op de Australian Open speelden Svetlana Koeznetsova en Francesca Schiavone destijds een wedstrijd van 4 uur en 44 minuten.
Siegemund (36), de nummer 99 van de wereld, won de wedstrijd tegen Wang met 7-6 (3) 4-6 7-6 (1). Wang besloot de marathonpartij met een dubbele fout.
De Nederlandse tennisster Arianne Hartono doet mee in Hua Hin en staat in de tweede ronde.
Meer uit Sport
NIJMEGEN (ANP) - Wilco Kelderman is voor het eerst Nederlands kampioen geworden. De 35-jarige wielrenner van Visma - Lease a Bike rondde na 160,5 kilometer rondom Nijmegen een lange solo af. Op bijna anderhalve minuut werd Bauke Mollema tweede en Jochem Kerckhaert derde.
1 minuut geledenASSEN (ANP) - Collin Veijer is bij de TT van Assen als negende gefinisht in de Moto2 en heeft daarmee 7 punten gescoord in het wereldkampioenschap. Zonta van den Goorbergh kwam na 22 ronden op het warme circuit in Drenthe als dertiende over de meet en verdiende 3 punten voor het kampioenschap.
1 uur geledenASSEN (ANP) - De Spaanse tiener Máximo Quiles heeft de Moto3 stevig in zijn greep. De 18-jarige tiener won ook bij de TT van Assen de race in de lichtste WK-klasse. Het was al zijn zesde overwinning van dit seizoen.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Shorttracker Sven Roes wordt volgens verschillende collega's vermist. Op sociale media wordt gevraagd uit te kijken naar de 26-jarige sporter. Het vermissingsbericht is onder meer gedeeld door de shorttrackbroers Jens en Melle van 't Wout, shorttrackster Xandra Velzeboer en schaatsster Antoinette Rijpma-de Jong.
2 uur geledenSPIELBERG (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull heeft zijn excuses aangeboden aan Max Verstappen na de crash van de Nederlander tijdens de kwalificatie voor de Grote Prijs van Oostenrijk. De viervoudig wereldkampioen schoot eerder op zaterdag op de Red Bull Ring in Spielberg vlak voor het einde van de derde en laatste kwalificatiesessie van de baan.
15 uur geledenROME (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft bij wedstrijden in Rome het wereldrecord op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige Nederlandse noteerde een tijd van 51,68. Ze was daarmee een fractie sneller dan de Zweedse Sarah Sjöström (51,71), die het record sinds 2017 in handen had.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) is opgelucht dat ze haar eerste wedstrijd achter de rug heeft. Bij de Nederlandse titelstrijd in Ahoy turnde ze haar eerste toernooi sinds de Olympische Spelen van Parijs en kwam ze in actie op balk (13,500) en brug (11,800).
18 uur geleden