Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lange schorsing dreigt voor Mitrovic van Fulham voor duw arbiter

Lange schorsing dreigt voor Mitrovic van Fulham voor duw arbiter

LONDEN (ANP) - Een lange schorsing dreigt voor aanvaller Aleksandar Mitrovic van Fulham. De Serviër kreeg zondag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester United een rode kaart voor het beledigen en duwen van de scheidsrechter. Normaal staat er drie wedstrijden schorsing op een directe rode kaart, maar de Britse voetbalbond FA heeft al te kennen gegeven dat die standaardstraf "overduidelijk onvoldoende" is.

Niet alleen Mitrovic moest het veld af na agressief protesteren bij scheidsrechter Chris Kavanagh, ook middenvelder Willian en Fulham-coach Marco Silva kregen de rode kaart te zien voor wangedrag. Zo gooide Silva een waterfles in de richting van de assistent-scheidsrechter.

De FA heeft hen alle drie aangeklaagd voor gewelddadig gedrag, beledigen en schelden, maar Mitrovic ging het meest over de schreef door de arbiter bij de arm te grijpen en hem weg te duwen. Paolo di Canio, oud-speler van Sheffield Wednesday werd in 1998 elf wedstrijden geschorst omdat hij de scheidsrechter een duw had gegeven.

Meer uit Voetbal

Steijn en Smal nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.

1 uur geleden
Ajax begint met Dolberg en Gloukh tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.

2 uur geleden
Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

5 uur geleden
Mbappé ontbreekt bij Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.

5 uur geleden
Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

18 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

20 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

20 uur geleden