Lange absentie Hartman komt hard aan bij Feyenoord
VOLENDAM (ANP) - De zware knieblessure van Quilindschy Hartman is bij Feyenoord hard aangekomen. De linksback mist niet alleen het EK voetbal komende zomer, maar trainer Arne Slot verwacht hem ook niet bij de eerste training van het nieuwe seizoen.
Dat gaf hij aan tijdens de persconferentie na afloop van het competitieduel met FC Volendam (0-0). Slot hoopt dat Hartman sterker terugkeert. "Het enige positieve is dat Quilindschy al een keer heeft aangetoond dat hij op een geweldige manier kan terugkomen van zo'n blessure."
Hartman raakte afgelopen zondag zwaar geblesseerd tegen FC Utrecht. Als jeugdspeler overkwam hem al eens hetzelfde.
Ploeggenoot Mats Wieffer leeft ook mee met Hartman. "Ik kan heel goed met hem en het doet mij ook wel wat. Hij heeft al eerder zo'n blessure gehad en nu weer. Dat doet pijn, maar ik heb er alle vertrouwen in dat hij terugkomt", zei hij tegen ESPN.
Ook middenvelder Quinten Timber probeert de linksback op te beuren. "Quilindschy is een geweldige jongen, altijd positief. Dat hem dit nu voor de tweede keer overkomt, is in de eerste plaats vervelend voor hem, maar ook voor het team. Wij zullen hem blijven steunen."
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
18 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.
19 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
21 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).
22 uur geleden