Lange absentie Hartman komt hard aan bij Feyenoord
VOLENDAM (ANP) - De zware knieblessure van Quilindschy Hartman is bij Feyenoord hard aangekomen. De linksback mist niet alleen het EK voetbal komende zomer, maar trainer Arne Slot verwacht hem ook niet bij de eerste training van het nieuwe seizoen.
Dat gaf hij aan tijdens de persconferentie na afloop van het competitieduel met FC Volendam (0-0). Slot hoopt dat Hartman sterker terugkeert. "Het enige positieve is dat Quilindschy al een keer heeft aangetoond dat hij op een geweldige manier kan terugkomen van zo'n blessure."
Hartman raakte afgelopen zondag zwaar geblesseerd tegen FC Utrecht. Als jeugdspeler overkwam hem al eens hetzelfde.
Ploeggenoot Mats Wieffer leeft ook mee met Hartman. "Ik kan heel goed met hem en het doet mij ook wel wat. Hij heeft al eerder zo'n blessure gehad en nu weer. Dat doet pijn, maar ik heb er alle vertrouwen in dat hij terugkomt", zei hij tegen ESPN.
Ook middenvelder Quinten Timber probeert de linksback op te beuren. "Quilindschy is een geweldige jongen, altijd positief. Dat hem dit nu voor de tweede keer overkomt, is in de eerste plaats vervelend voor hem, maar ook voor het team. Wij zullen hem blijven steunen."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
2 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 dag geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geleden