Lange absentie Hartman komt hard aan bij Feyenoord
VOLENDAM (ANP) - De zware knieblessure van Quilindschy Hartman is bij Feyenoord hard aangekomen. De linksback mist niet alleen het EK voetbal komende zomer, maar trainer Arne Slot verwacht hem ook niet bij de eerste training van het nieuwe seizoen.
Dat gaf hij aan tijdens de persconferentie na afloop van het competitieduel met FC Volendam (0-0). Slot hoopt dat Hartman sterker terugkeert. "Het enige positieve is dat Quilindschy al een keer heeft aangetoond dat hij op een geweldige manier kan terugkomen van zo'n blessure."
Hartman raakte afgelopen zondag zwaar geblesseerd tegen FC Utrecht. Als jeugdspeler overkwam hem al eens hetzelfde.
Ploeggenoot Mats Wieffer leeft ook mee met Hartman. "Ik kan heel goed met hem en het doet mij ook wel wat. Hij heeft al eerder zo'n blessure gehad en nu weer. Dat doet pijn, maar ik heb er alle vertrouwen in dat hij terugkomt", zei hij tegen ESPN.
Ook middenvelder Quinten Timber probeert de linksback op te beuren. "Quilindschy is een geweldige jongen, altijd positief. Dat hem dit nu voor de tweede keer overkomt, is in de eerste plaats vervelend voor hem, maar ook voor het team. Wij zullen hem blijven steunen."
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
12 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.
2 uur geledenKRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
12 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
12 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
15 uur geleden