Lang stadionverbod na discrimineren Zuid-Koreaan Son Heung-min
TOTTENHAM (ANP) - Een voetbalfan heeft een stadionverbod van drie jaar opgelegd gekregen om een racistische uitlating richting de Zuid-Koreaan Son Heung-min in de wedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Crystal Palace.
Bij het duel in Tottenham in mei werd de 44-jarige man gearresteerd om zijn discriminerende gedrag. Hij bekende schuld en kreeg aanvankelijk een taakstraf van zestig uur en een boete opgelegd. Maar de politie ging op aandringen van Tottenham Hotspur in beroep. Dat resulteerde in een stadionverbod van drie jaar voor de toeschouwer.
"Wij willen de politie bedanken voor hun medewerking in de zaak. De club tolereert geen enkele vorm van discriminatie en zal daarom altijd proberen de hoogst mogelijk staf voor de overtreder te krijgen", aldus de Spurs in een verklaring.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
6 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
22 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden