Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lang met wedstrijdbal terug naar Amsterdam

Lang met wedstrijdbal terug naar Amsterdam

ENSCHEDE (ANP) - Noa Lang liep na de uitzege van Ajax op FC Twente (2-5) meteen naar arbiter Pol van Boekel. Hij wilde na zijn drie doelpunten de bal hebben. "Maar de scheidsrechter vroeg waarom", vertelde de 20-jarige aanvaller. "Misschien maakte hij een geintje, of misschien wist hij niet dat ik drie keer had gescoord. Ik heb het hem maar verteld."

Uiteindelijk bleek Van Boekel niet de beroerdste en kreeg Lang de bal. "Al mijn ploeggenoten hebben er een handtekening opgezet", vertelde hij bij FOX Sports. "Die bal gaat mee naar huis."

Drie keer scoren in je eerste basisoptreden in de eredivisie. Het overkwam Lang in de Veste. "Dat is een droom", zei de aanvaller die speeltijd kreeg omdat David Neres en Zakaria Labyad wegens blessures niet beschikbaar waren. "Ik heb lang geduld moeten hebben, maar dit was mijn kans. Het is mooi dat ik die heb gegrepen."

Kramp

"We begonnen slecht. Ik deed het ook niet goed bij die 2-0 van Twente", bekende Lang. "Maar na die 2-1 van mij kwamen we steeds beter in de wedstrijd. Bij mijn derde doelpunt had ik een beetje geluk", doelde hij op een misverstand in de defensie van de thuisploeg. "Maar geluk moet je ook afdwingen."

Lang speelde de wedstrijd niet uit. "Ik had kramp in beide kuiten", vertelde hij. "Het was al een tijdje geleden dat ik een hele wedstrijd heb gespeeld. Dat ga je wel voelen na 70 minuten."

Meer uit Voetbal

Jong Spanje groepswinnaar op EK na gelijkspel tegen Italië

TRNAVA (ANP) - Het duel tussen de voetballers van Jong Spanje en Jong Italië op het EK onder 21 in Slowakije heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel eindigde in 1-1. De Spanjaarden zijn daardoor groepswinnaar geworden en Italië is als tweede geëindigd. Beide ploegen waren na twee zeges al zeker van de kwartfinales.

7 uur geleden
Emanuelson bevestigt gesprekken met Ajax over rol bij eerste team

BRATISLAVA (ANP) - Urby Emanuelson heeft bevestigd dat hij met Ajax in gesprek is over een functie in de technische staf van het eerste elftal van Ajax. "Het is nog niet zeker hoor, maar we oriënteren ons over hoe of wat voor komend seizoen", zei hij bij Ziggo Sport. "Maar ik sta er wel voor open."

10 uur geleden
Fortuna en Eagles openen nieuwe seizoen in Eredivisie

ZEIST (ANP) - Fortuna Sittard en Go Ahead Eagles openen op vrijdag 8 augustus het nieuwe seizoen van de Eredivisie. PSV en Feyenoord spelen een dag later thuisduels met Sparta Rotterdam en NAC Breda. Ajax ontvangt op 10 augustus Telstar in de Johan Cruijff ArenA.

12 uur geleden
Regionale ondernemers willen aandelen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Een groep regionale ondernemers wil alle aandelen van Vitesse overnemen. Volgens de club uit Arnhem zijn de gesprekken in volle gang en moet de licentiecommissie van de KNVB nu bepalen of dat voldoende is om de proflicentie te behouden.

13 uur geleden
Voetbalster Spitse (35) verlengt bij Ajax tot zomer 2027

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een akkoord bereikt over een nieuw contract met verdedigster Sherida Spitse. De 35-jarige recordinternational tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027.

20 uur geleden
Boca en Benfica in evenwicht op WK in duel met 3 rode kaarten

MIAMI (ANP) - Het Argentijnse Boca Juniors en Benfica uit Portugal hebben elkaar in evenwicht gehouden tijdens hun eerste duel op het WK voor clubs in de Verenigde Staten: 2-2. Oud-Feyenoorder Orkun Kökçü was belangrijk bij Benfica met de assist voor de 2-2. Drie spelers kregen een rode kaart bij het duel in Miami.

20 uur geleden
Chelsea begint met zege op Los Angeles FC aan WK voor clubs

ATLANTA (ANP) - Chelsea is goed begonnen aan het WK voor clubs. De club uit Londen was te sterk voor Los Angeles FC in Atlanta (2-0).

1 dag geleden