Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lang keert na bijna vier maanden terug in basiselftal PSV

Lang keert na bijna vier maanden terug in basiselftal PSV

EINDHOVEN (ANP) - Noa Lang keert in de thuiswedstrijd tegen Almere City FC na maanden terug in het basiselftal van PSV. De 24-jarige Oranje-international liep op 8 oktober in het uitduel met Sparta Rotterdam een hamstringblessure op en deed sindsdien alleen drie keer kort als invaller mee.

Lang is inmiddels weer klaar voor meer speelminuten en begint tegen Almere, samen met Jerdy Schouten en Guus Til, op het middenveld. Normaal gesproken speelt Lang als linksbuiten. Trainer Peter Bosz mist met Joey Veerman, Malik Tillman (allebei geblesseerd) en Ismael Saibari (Afrika Cup) drie middenvelders en moest daardoor in die linie een oplossing zoeken.

De voorhoede is met Johan Bakayoko, Luuk de Jong en Hirving Lozano ongewijzigd in vergelijking met woensdag, toen PSV in de achtste finales van de KNVB-beker met 1-0 bij Feyenoord verloor. Walter Benítez keert terug onder de lat. Reserve-doelman Joël Drommel mocht dit seizoen de bekerwedstrijden keepen.

Yorbe Vertessen, die komende week naar alle waarschijnlijkheid de overstap maakt naar Union Berlin, zit op de reservebank.

PSV verspeelde vorig weekeinde bij FC Utrecht (1-1) de eerste punten van dit seizoen in de Eredivisie en heeft na achttien speelronden een voorsprong van 10 punten op Feyenoord. De Rotterdammers ontvangen zondag FC Twente.

Meer uit Voetbal

Kane voor het eerst verkozen tot beste voetballer ter wereld

LONDEN (ANP) - Harry Kane (33) is maandagavond verkozen tot beste voetballer van de wereld. De spits van Bayern München en Engeland kreeg in Londen de Ballon d'Or uitgereikt voor zijn prestaties in het afgelopen voetbalseizoen. Kane is de eerste Engelse winnaar sinds Michael Owen in 2001.

3 uur geleden
Spaanse Putellas voor de derde keer beste voetbalster ter wereld

LONDEN (ANP) - Alèxia Putellas is maandagavond voor de derde keer in haar carrière verkozen tot beste voetbalster van de wereld. De Spaanse middenvelder van London City Lionesses, die vorig seizoen voor FC Barcelona speelde, kreeg in Londen de Ballon d'Or Féminin uitgereikt. De drie Nederlandse genomineerden, Esmee Brugts, Kerstin Casparij en Vivianne Miedema, eindigden ruim buiten de top 10.

3 uur geleden
Godts helpt PSG naar koppositie in thuisduel met Lyon

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft maandagavond in het thuisduel met Olympique Lyon voor het eerst dit seizoen de koppositie in de Ligue 1 gegrepen. In het Parc des Princes werd het 2-0 voor de regerend landskampioen. PSG is nu koploper met 17 punten uit acht duels, 1 punt meer dan Stade Rennais. Lyon blijft steken op 14 punten en is gezakt naar plek 5.

4 uur geleden
Coach Allegri van Napoli twee duels geschorst

NAPELS (ANP) - Napoli-coach Massimiliano Allegri is voor twee wedstrijden geschorst om beledigende opmerkingen en een agressieve houding tegenover de arbitrage in het duel van afgelopen zondag met AS Roma. De tuchtcommissie van de Serie A legde hem deze straf maandag op.

10 uur geleden
Real Madrid bezorgt FC Barcelona eerste competitienederlaag

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft FC Barcelona in El Clásico de eerste nederlaag van het seizoen in de Spaanse competitie bezorgd. In Camp Nou werd het 2-1 voor de bezoekers uit Madrid. Kylian Mbappé scoorde twee keer voor Real, Raphinha maakte het doelpunt van Barcelona.

1 dag geleden
Frenkie de Jong maakt rentree bij FC Barcelona in El Clásico

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zondagavond zijn eerste minuten van het seizoen gemaakt bij FC Barcelona. Hij maakte in de 74e minuut een invalbeurt in El Clásico tegen Real Madrid bij een stand van 1-1. De Jong kwam nog niet in actie door een knieblessure die hij opliep bij het Nederlands elftal tijdens het WK voetbal van afgelopen zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 dag geleden
FC Twente gaat AZ voorbij na overwinning in Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - FC Twente heeft de tiende speelronde van de Eredivisie afgesloten met een overwinning op AZ en is de club uit Alkmaar daarmee voorbijgestoken op de ranglijst. In het AFAS Stadion in Alkmaar werd het 0-2. Twente staat nu vierde met 20 punten, evenveel als nummer 5 AZ en nummer 3 PSV. Feyenoord is de koploper met 24 punten.

1 dag geleden