Lang keert na bijna vier maanden terug in basiselftal PSV
EINDHOVEN (ANP) - Noa Lang keert in de thuiswedstrijd tegen Almere City FC na maanden terug in het basiselftal van PSV. De 24-jarige Oranje-international liep op 8 oktober in het uitduel met Sparta Rotterdam een hamstringblessure op en deed sindsdien alleen drie keer kort als invaller mee.
Lang is inmiddels weer klaar voor meer speelminuten en begint tegen Almere, samen met Jerdy Schouten en Guus Til, op het middenveld. Normaal gesproken speelt Lang als linksbuiten. Trainer Peter Bosz mist met Joey Veerman, Malik Tillman (allebei geblesseerd) en Ismael Saibari (Afrika Cup) drie middenvelders en moest daardoor in die linie een oplossing zoeken.
De voorhoede is met Johan Bakayoko, Luuk de Jong en Hirving Lozano ongewijzigd in vergelijking met woensdag, toen PSV in de achtste finales van de KNVB-beker met 1-0 bij Feyenoord verloor. Walter Benítez keert terug onder de lat. Reserve-doelman Joël Drommel mocht dit seizoen de bekerwedstrijden keepen.
Yorbe Vertessen, die komende week naar alle waarschijnlijkheid de overstap maakt naar Union Berlin, zit op de reservebank.
PSV verspeelde vorig weekeinde bij FC Utrecht (1-1) de eerste punten van dit seizoen in de Eredivisie en heeft na achttien speelronden een voorsprong van 10 punten op Feyenoord. De Rotterdammers ontvangen zondag FC Twente.
Meer uit Voetbal
VANCOUVER (ANP/Belga) - Doelman Thibaut Courtois kon zien hoe België zich in Vancouver bevrijdde door de treffer van Leandro Trossard, die de 5-1-zege op het WK voetbal inleidde tegen Nieuw-Zeeland. "Bij die eerste goal bevrijden we ons en daarna loopt het als een ketchupfles en vallen ze opeens allemaal", zei hij tegen Sporza.
53 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal weten dat er vanaf nu op het wereldkampioenschap voetbal meer gevraagd wordt dan in de groepsfase. Oranje bleef tegen Japan, Zweden en Tunesië ongeslagen en scoorde liefst tien keer. Dat lukte op dit WK tot dusverre alleen Duitsland. Doelman Bart Verbruggen werd daarentegen ook vier keer gepasseerd en het Nederlands elftal gaf daarnaast ook nog de nodige grote kansen weg.
2 uur geledenVANCOUVER (ANP) - België heeft zich op het wereldkampioenschap voetbal alsnog als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde. Het elftal van bondscoach Rudi Garcia was in Vancouver veel te sterk voor Nieuw-Zeeland: 5-1.
2 uur geledenSEATTLE (ANP) - Egypte en Iran hebben de laatste groepswedstrijd op het WK in Seattle met 1-1 gelijkgespeeld. In de blessuretijd werd een doelpunt van Iran door de VAR teruggedraaid wegens buitenspel. Egypte eindigde als nummer 2 van groep G achter nummer 1 België en speelt in de zestiende finales tegen Australië in Dallas. Iran kan met 3 punten nog als een van de acht beste nummers 3 naar de laatste 32.
2 uur geledenDALLAS (ANP) - Deroy Duarte zocht vergeefs naar woorden om zijn blijdschap over de enorme stunt met Kaapverdië te beschrijven. "Het is niet te bevatten", zei de Rotterdammer na een gelijkspel tegen Saudi-Arabië (0-0) en een wedstrijd in de zestiende finale tegen regerend wereldkampioen Argentinië op het WK.
5 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - De Duitse voetballers nemen het in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal op tegen Paraguay. Dat is duidelijk geworden na de resultaten in de laatste speelronde in groep H, waarin Spanje met 1-0 van Uruguay won en Kaapverdië met 0-0 gelijkspeelde tegen Saudi-Arabië.
5 uur geledenHOUSTON (ANP) - Kaapverdië staat in de zestiende finale van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De debutant, met zes Rotterdammers in de selectie, speelde tegen Saudi-Arabië voor de derde keer gelijk (0-0).
6 uur geleden