Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lang haalt vertrouwen uit rentree in basis: nu topfit worden

Lang haalt vertrouwen uit rentree in basis: nu topfit worden

ZENICA (ANP) - Noa Lang haalde als een van de weinige spelers van het Nederlands elftal een ruime voldoende in de uitwedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina (1-1) in de Nations League. De buitenspeler van PSV stond voor het eerst in bijna anderhalf jaar weer in de basis bij Oranje en hoopt nu op meer. "De bondscoach weet wat ik kan, ik weet wat ik kan. Het verrast hem niet, het verrast mij niet. Het is nu een kwestie van topfit worden en dan is het vlammen voor mij", sprak hij.

Lang miste een groot deel van vorig seizoen door blessures. Tegen Hongarije speelde de aanvaller zaterdag zijn eerste interland in veertien maanden tijd. Bondscoach Ronald Koeman gunde tegen Bosnië elf andere spelers een basisplek, onder wie Lang. "Ik denk dat we alsnog genoeg kwaliteiten hadden om te winnen vandaag, we zijn stuk voor stuk goede spelers", aldus Lang. "We spelen natuurlijk niet vaak samen, dus het was zoeken naar vastigheden. Als je bij Bosnië niet wint, is het niet goed genoeg. De tweede helft vielen we terug."

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

8 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

11 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

11 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

12 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

12 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

13 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

15 uur geleden