Lang haalt vertrouwen uit rentree in basis: nu topfit worden
ZENICA (ANP) - Noa Lang haalde als een van de weinige spelers van het Nederlands elftal een ruime voldoende in de uitwedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina (1-1) in de Nations League. De buitenspeler van PSV stond voor het eerst in bijna anderhalf jaar weer in de basis bij Oranje en hoopt nu op meer. "De bondscoach weet wat ik kan, ik weet wat ik kan. Het verrast hem niet, het verrast mij niet. Het is nu een kwestie van topfit worden en dan is het vlammen voor mij", sprak hij.
Lang miste een groot deel van vorig seizoen door blessures. Tegen Hongarije speelde de aanvaller zaterdag zijn eerste interland in veertien maanden tijd. Bondscoach Ronald Koeman gunde tegen Bosnië elf andere spelers een basisplek, onder wie Lang. "Ik denk dat we alsnog genoeg kwaliteiten hadden om te winnen vandaag, we zijn stuk voor stuk goede spelers", aldus Lang. "We spelen natuurlijk niet vaak samen, dus het was zoeken naar vastigheden. Als je bij Bosnië niet wint, is het niet goed genoeg. De tweede helft vielen we terug."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
59 minuten geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
3 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
5 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
14 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
14 uur geleden