Lang en Karsdorp nog vraagtekens bij PSV voor uitduel met NAC
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV weet nog niet of Noa Lang en Rick Karsdorp zaterdag tegen NAC Breda kunnen spelen. Beide spelers liepen dinsdag een lichte blessure op tijdens het gewonnen thuisduel met Girona (4-0) in de Champions League.
De uitwedstrijd tegen NAC komt te vroeg voor de geblesseerde Jerdy Schouten, Joey Veerman, Hirving Lozano, Sergiño Dest en Adamo Nagalo. Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal heeft Lang opgenomen in zijn selectie voor de laatste duels met Hongarije en Bosnië en Herzegovina in de Nations League.
PSV verloor vorige week tegen Ajax (3-2) voor het eerst dit seizoen in de Eredivisie. De club uit Eindhoven is nog steeds koploper met 30 punten. Ajax en FC Utrecht volgen met 25 punten maar hebben een duel minder gespeeld dan de lijstaanvoerder.
Meer uit Voetbal
DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
41 minuten geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
43 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.
3 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
5 uur geledenALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
14 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
16 uur geleden