Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lampard terug als coach bij Chelsea

Lampard terug als coach bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Frank Lampard keert terug als coach bij Chelsea. De oud-speler maakt op interimbasis het seizoen af op de bank bij de Engelse voetbalclub waar hij zijn beste jaren als middenvelder had en tussen 2019 en 2021 al coach was. Lampard (44) is de opvolger van Graham Potter, die afgelopen zondag werd ontslagen.

Lampard werd begin 2021, in zijn tweede seizoen als coach van Chelsea, ontslagen en opgevolgd door de Duitser Thomas Tuchel. Die werd begin september vorig jaar weggestuurd, waarna Potter het overnam. Lampard moest zelf in januari voortijdig vertrekken bij Everton, de club waar hij op dat moment een jaar werkzaam was.

Chelsea staat momenteel slechts elfde in de Premier League. De ploeg is wel doorgedrongen tot de kwartfinales van de Champions League, waarin Real Madrid de tegenstander is.

Meer uit Voetbal

Turkse scheidsrechtersbaas en vicevoorzitter gearresteerd

ISTANBUL (ANP/RTR) - Ferhat Gündoğdu, de voorzitter van de Turkse voetbalscheidsrechtersorganisatie MHK, is samen met zijn vicevoorzitter en nog vijf anderen gearresteerd. Dat maakte de Turkse justitieminister Akın Gürlek dinsdag bekend via X.

1 uur geleden
Oranje start voorbereiding op Griekenland met 24 spelers

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is dinsdag aan het begin van de middag de voorbereiding begonnen op de derde wedstrijd in de Nations League, donderdag in Thessaloniki tegen Griekenland. Bondscoach Xavi Hernández traint in Zeist met de 24 spelers die hij nog over heeft. De oefensessie vindt achter gesloten deuren plaats.

2 uur geleden
Clubs krijgen 31,5 miljoen voor afstaan spelers Nations League

NYON (ANP) - De UEFA heeft deze week 31,5 miljoen euro uitbetaald aan clubs die in het seizoen 2024/2025 spelers afstonden aan landenteams om mee te doen aan de Nations League. Dat zijn de eerste betalingen die voortkomen uit de gemaakte afspraken tussen de Europese voetbalbond en alle clubs in Europa rond clubvergoedingen, het zogenoemde UEFA Club Benefits Programme.

3 uur geleden
FIFA beschuldigt UEFA van 'desinformatiecampagne'

MIAMI (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft de Europese UEFA beschuldigd van een 'desinformatiecampagne'. Dat blijkt uit de reactie van de FIFA tegenover een Amerikaanse rechtbank op het verzoek van de UEFA om inzage te krijgen in stukken rond het controversiële, en inmiddels ingetrokken, investeringsplan van de FIFA.

4 uur geleden
Voormalig FC Twente-speler Ruiz interim-bondscoach Costa Rica

SAN RAFAEL DE ALAJUELA (ANP) - Voormalig FC Twente-speler Bryan Ruiz is aangesteld als interim-bondscoach van Costa Rica. Dat heeft de voetbalbond van het Midden-Amerikaanse land maandag bekendgemaakt. Ruiz volgt Fernando Batista op, die eerder op maandag werd ontslagen.

5 uur geleden
Suriname wint ook tweede Nations League-duel en gaat aan kop

PARAMARIBO (ANP) - Het Surinaamse voetbalelftal heeft in de nacht van maandag op dinsdag ook zijn tweede groepsduel in de Noord- en Midden-Amerikaanse Nations League gewonnen. In het Franklin Essed Stadion in Paramaribo werd Martinique met 2-1 verslagen. Na twee speelrondes gaat Suriname met 6 punten aan de leiding in groep B.

6 uur geleden
PSV-middenvelder Wanner loopt in interland voetblessure op

EINDHOVEN (ANP) - PSV-middenvelder Paul Wanner heeft een voetblessure opgelopen. Dat gebeurde zondag in de interland van Oostenrijk tegen Kosovo, meldt de Eindhovense voetbalclub.

6 uur geleden