Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lampard snakt naar de creativiteit van Ziyech

Lampard snakt naar de creativiteit van Ziyech

LONDEN (ANP) - Frank Lampard kijkt uit naar de komst van Hakim Ziyech naar Chelsea. De manager van de Engelse club mist nu naar eigen zeggen zo'n creatieve speler die openingen kan forceren in een wedstrijd. "Hakim heeft een geweldig linkerbeen", weet Lampard. "We hebben dit seizoen al een aantal keer moeite gehad om een wedstrijd open te breken. Hij is zo'n speler die voor de nodige creativiteit kan zorgen."

De 41-jarige Lampard, bezig aan zijn eerste seizoen als hoofdtrainer van Chelsea, zag Ziyech vorig seizoen schitteren in de Champions League. "Hij was toen een van de uitblinkers bij Ajax, zeker in de wedstrijden tegen Tottenham Hotspur." Chelsea en Ajax troffen elkaar dit seizoen in de groepsfase van de Champions League. In het spectaculaire duel op Stamford Bridge, dat in 4-4 eindigde, gaf Ziyech drie assists. Chelsea probeerde de Marokkaan afgelopen maand al naar Londen te halen, maar Ajax weigerde daaraan mee te werken. In de zomer verhuist hij alsnog voor 40 miljoen euro naar Londen.

"Hij is een fantastische speler, die iets nieuws toevoegt aan onze ploeg. Ik weet dat hij niet direct komt, maar het is voor ons als club en voor de fans heel fijn om te weten dat hij volgend seizoen bij ons speelt", aldus Lampard.

Meer uit Voetbal

Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

7 minuten geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

1 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

1 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

1 uur geleden
Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

2 uur geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

3 uur geleden
NAC Breda haalt transfervrije Ghanese aanvaller Ayew (36)

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft zich versterkt met de ervaren aanvaller André Ayew. De 120-voudig international van Ghana zat sinds afgelopen zomer zonder club, na zijn vertrek bij de Franse Ligue 1-club Le Havre. De 36-jarige Ayew heeft in Breda getekend tot het einde van het seizoen. NAC kan dat contract met een jaar verlengen.

5 uur geleden