Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lampard maakt zich zorgen om 'gemakzucht' bij Chelsea

Lampard maakt zich zorgen om 'gemakzucht' bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Trainer Frank Lampard van Chelsea was na de verloren derby tegen Arsenal op 'Boxing Day' (3-1) niet te spreken over de instelling van zijn spelers. "Druk zetten, sprintjes trekken, de bal met de juiste snelheid rondspelen, het veld breed maken, crosspasses geven; alle basisprincipes ontbraken bij ons", mopperde Lampard. "Dit was voor ons een kans om naar de tweede plaats te klimmen, tegen een ploeg die het zwaar heeft. Maar als je op 60 of 70 procent speelt, ga je geen wedstrijden winnen in de Premier League."

Een zwakke eerste helft brak Chelsea op. "Je kan twee dingen doen: het een tegenstander heel moeilijk maken of ze ruimte geven. Wij deden vanaf de eerste minuut dat laatste en we gingen daarmee door tot aan de rust", aldus Lampard. "Het was gemakzuchtig om een penalty weg te geven en daarna ook nog een vrije trap." Alexandre Lacazette en Granit Xhaka wisten beide spelhervattingen te verzilveren.

Chelsea heeft drie van de laatste vier competitieduels verloren en is weggezakt naar de zevende plaats in de Engelse voetbalcompetitie. Lampard: "Ik maak me zorgen over wat hier achter zit. Ik weet niet of het te maken heeft met zelfoverschatting, maar feit is dat als je in een te laag tempo voetbalt, het heel lastig is om een resultaat te behalen. Ik neem hier de verantwoordelijkheid voor, maar de spelers moeten dat ook doen."

Meer uit Voetbal

Turkije verslaat Roemeniƫ in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemeniƫ.

2 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

4 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

6 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

7 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

8 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

10 uur geleden
Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

13 uur geleden