Lampard: Chelsea nog geen titelkandidaat
LONDEN (ANP) - Trainer Frank Lampard is blij met de manier waarop Chelsea zich dit seizoen presenteert in de Premier League. De oud-international vindt het huidige niveau echter nog niet goed genoeg om mee te doen in de strijd om de titel. "Daarvoor zullen we ons echt nog moeten verbeteren."
"Ik ben blij met hoe het gaat", vervolgt Lampard. "Maar als trainer wil je altijd meer. Daarom proberen we op korte termijn de volgende stap te maken. Het is nu allemaal nog te wisselvallig. Dat komt onder andere omdat we nieuwe spelers hebben moeten inpassen en omdat we te maken hebben gehad met de nodige blessures."
Chelsea speelt zaterdag bij stadgenoot Arsenal, dat is afgezakt naar de vijftiende plaats. Chelsea staat vijfde.
Oud-Ajacied Hakim Ziyech is een van de nieuwelingen bij Chelsea. Wegens een blessure komt hij dit weekeinde niet in actie.
Meer uit Voetbal
BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
3 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
20 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
21 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
21 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
1 dag geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
1 dag geleden