Lampard als manager Everton terug in Premier League
LIVERPOOL (ANP) - Frank Lampard keert als trainer van Everton terug in de Premier League. De 43-jarige Engelsman volgt Rafael Benitez op, die twee weken geleden moest vertrekken bij de club uit Liverpool. Lampard was eerder manager van Derby County en Chelsea. Hij is een contract voor 2,5 jaar overeengekomen.
De 106-voudig international van Engeland werd een jaar geleden ontslagen bij Chelsea, de club waarvoor hij het grootste deel van zijn carrière speelde. Als voetballer won Lampard met Chelsea drie keer de Premier League en ook de Champions League (2012) en Europa League (2013). De Engelsman begon als trainer bij Derby County en ging in 2019 bij Chelsea aan de slag. Lampard mocht flink investeren in de selectie van de 'Blues', maar vanwege tegenvallende prestaties greep de clubleiding begin vorig jaar in. Onder leiding van zijn opvolger Thomas Tuchel won Chelsea de Champions League.
Everton staat op de zestiende plaats in de Premier League, maar net boven de degradatiezone. De club versterkte zich onlangs op huurbasis met Anwar El Ghazi (Aston Villa) en waarschijnlijk komt ook Donny van de Beek op huurbasis naar Goodison Park. De oud-Ajacied komt bij Manchester United amper in actie. Volgens Engelse media wordt hij maandag medisch gekeurd.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
44 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
4 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
13 uur geleden