Lampard als manager Everton terug in Premier League
LIVERPOOL (ANP) - Frank Lampard keert als trainer van Everton terug in de Premier League. De 43-jarige Engelsman volgt Rafael Benitez op, die twee weken geleden moest vertrekken bij de club uit Liverpool. Lampard was eerder manager van Derby County en Chelsea. Hij is een contract voor 2,5 jaar overeengekomen.
De 106-voudig international van Engeland werd een jaar geleden ontslagen bij Chelsea, de club waarvoor hij het grootste deel van zijn carrière speelde. Als voetballer won Lampard met Chelsea drie keer de Premier League en ook de Champions League (2012) en Europa League (2013). De Engelsman begon als trainer bij Derby County en ging in 2019 bij Chelsea aan de slag. Lampard mocht flink investeren in de selectie van de 'Blues', maar vanwege tegenvallende prestaties greep de clubleiding begin vorig jaar in. Onder leiding van zijn opvolger Thomas Tuchel won Chelsea de Champions League.
Everton staat op de zestiende plaats in de Premier League, maar net boven de degradatiezone. De club versterkte zich onlangs op huurbasis met Anwar El Ghazi (Aston Villa) en waarschijnlijk komt ook Donny van de Beek op huurbasis naar Goodison Park. De oud-Ajacied komt bij Manchester United amper in actie. Volgens Engelse media wordt hij maandag medisch gekeurd.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
43 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.
5 uur geleden