Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lammers verruilt PSV definitief voor Atalanta Bergamo

Lammers verruilt PSV definitief voor Atalanta Bergamo

EINDHOVEN (ANP) - Sam Lammers verruilt PSV definitief voor Atalanta Bergamo. De 23-jarige aanvaller had van PSV al de ruimte gekregen om zijn overgang naar de Italiaanse club af te ronden. Hij ontbrak daarom zaterdagavond bij de thuiswedstrijd tegen FC Emmen (2-1).

"Wij wilden heel graag met Sam verder, maar hij heeft toch een andere keuze gemaakt. Dat vinden we erg jammer, maar we wensen hem het beste", zei technisch manager John de Jong, die de professionele houding van Lammers prijst. "We hebben stevige onderhandelingen gevoerd, maar altijd met respect voor elkaar. Als partijen moeilijk op één lijn komen of van mening verschillen, heeft dat niet zelden invloed op de werkhouding. Sam heeft zijn hoofd geen moment op hol laten brengen en dat tekent zijn karakter en houding."

Lammers speelde sinds 2010 voor PSV, waar hij in 2016 zijn debuut maakte in het eerste elftal. Hij kwam tot 29 wedstrijden voor PSV en daarin was hij zes keer trefzeker.

"Het was een moeilijke beslissing om PSV te verlaten. Ik heb hier bijna tien jaar gespeeld en ben vanuit de jeugd doorgestroomd naar het eerste elftal", aldus Lammers. "Uiteindelijk kies ik nu voor het spelen in een topcompetitie, omdat ik denk dat dit het beste is voor mijn ontwikkeling. Graag wil ik PSV bedanken voor de kansen die ik heb gekregen."

Atalanta, de club van de Oranje-internationals Marten de Roon en Hans Hateboer, reikte vorig seizoen tot de kwartfinales van de Champions League.

PSV heeft al een vervanger voor Lammers aangetrokken. De Eindhovenaren haalden de Israëliër Eran Zahavi transfervrij binnen.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax verslaan FC Twente in topper dankzij Van Koppen

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben FC Twente zondagmiddag verslagen in de topper in de Vrouwen Eredivisie. Op sportcomplex De Toekomst werd het 2-0 voor de thuisploeg. Door de overwinning heeft Ajax nu 21 punten, 1 punt minder dan FC Twente, dat nog altijd koploper is. Een belangrijke rol was weggelegd voor invaller Mirte van Koppen, die beide doelpunten maakte.

1 uur geleden
PEC Zwolle neemt met zege op ADO afstand van degradatiezone

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zondag voor de derde keer dit seizoen een competitieduel gewonnen. De ploeg van de interim-coaches Dennis van der Ree en Maikel van der Werff versloeg ADO Den Haag in Zwolle met 1-0. PEC Zwolle heeft 11 punten uit elf duels. ADO staat op de zeventiende plaats met 6 punten.

1 uur geleden
Saibari uit de roulatie bij Bayern München na operatie aan enkel

MÜNCHEN (ANP) - Ismael Saibari is voorlopig niet inzetbaar voor zijn club Bayern München na een succesvolle operatie aan zijn rechterenkel. Dat heeft de nummer 1 van Duitsland zondag bekendgemaakt.

2 uur geleden
SC Cambuur: netten om uitvak tegen vuurwerk hebben gewerkt

LEEUWARDEN (ANP) - De netten die SC Cambuur in het eigen Kooi Stadion heeft opgehangen om problemen met vuurwerk te voorkomen, hebben zaterdagavond gewerkt. Dat zei een woordvoerder van de club zondag tegen het ANP. In het stadion waren netten opgehangen rond het uitvak, zodat vuurwerk niet op het veld of in andere vakken terecht zou kunnen komen.

4 uur geleden
Go Ahead Eagles heeft eerste daders vuurwerk bij Cambuur in beeld

LEEUWARDEN (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de eerste daders in beeld die zaterdagavond vuurwerk hebben afgestoken tijdens het uitduel in de Eredivisie met SC Cambuur. Dat laat de club uit Deventer zondag op de eigen site weten in een schriftelijke verklaring.

6 uur geleden
KNVB: gestaakt duel Cambuur - Go Ahead wordt niet uitgespeeld

LEEUWARDEN (ANP) - De resterende minuten van de gestaakte wedstrijd tussen SC Cambuur en Go Ahead Eagles worden niet meer uitgespeeld, meldt de KNVB op zijn website. Het competitiebestuur betaald voetbal heeft besloten de wedstrijd niet meer in te plannen en de stand op het moment dat de wedstrijd werd gestaakt als eindstand te beschouwen. Het betekent dat de club uit Leeuwarden het duel met 4-0 heeft gewonnen.

14 uur geleden
Directeur Go Ahead Eagles: paar raddraaiers verzieken het weer

LEEUWARDEN (ANP) - Algemeen directeur Jan Willem van Dop van Go Ahead Eagles was zaterdag boos op de supporters van zijn club die tijdens het duel met SC Cambuur in Leeuwarden vuurwerk afstaken vanuit het uitvak. "Ik baal als een stekker. Dat een paar raddraaiers het weer verzieken voor de rest. Wanneer houdt dit eens op?", zei hij in een eerste reactie bij ESPN.

16 uur geleden