Lammers terug op trainingsveld bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Sam Lammers is woensdag na enkele maanden afwezigheid teruggekeerd op het trainingsveld van PSV. De 22-jarige aanvaller liep eind juli in de wedstrijd tegen Ajax in de strijd om de Johan Cruijff Schaal een zware blessure aan zijn rechterknie op en moest een operatie ondergaan.
Lammers werkte de voorbije maanden binnen aan zijn hersteld. Woensdag trainde hij voor het eerst, individueel, weer buiten. Lammers werd door zijn ploeggenoten verwelkomd met een applaus. Het is nog niet duidelijk wanneer hij de groepstraining weer kan hervatten.
Er is meer goed nieuws voor PSV. Steven Bergwijn en Donyell Malen zijn hersteld van blessures en kunnen zondag in de competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen weer meedoen. Zonder de twee aanvallers viel PSV de voorbije periode ver terug. De laatste zege dateert van 6 oktober, tegen VVV-Venlo (4-1). Daarna wist PSV zes keer op rij niet te winnen, tegen FC Utrecht (3-0), LASK Linz (0-0), AZ (0-4), Sparta Rotterdam (2-2), LASK Linz (4-1) en Willem II (2-1).
Trainer Mark van Bommel slachtofferde doelman Jeroen Zoet en gaf tegen Willem II de voorkeur aan Lars Unnerstall. Het ligt voor de hand dat de Duitser voorlopig het vertrouwen krijgt.
PSV is na dertien speelronden de nummer drie in de eredivisie, met elf punten achterstand op koploper Ajax.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
43 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
49 minuten geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
6 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
7 uur geleden