Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lammers terug op trainingsveld bij PSV

Lammers terug op trainingsveld bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Sam Lammers is woensdag na enkele maanden afwezigheid teruggekeerd op het trainingsveld van PSV. De 22-jarige aanvaller liep eind juli in de wedstrijd tegen Ajax in de strijd om de Johan Cruijff Schaal een zware blessure aan zijn rechterknie op en moest een operatie ondergaan.

Lammers werkte de voorbije maanden binnen aan zijn hersteld. Woensdag trainde hij voor het eerst, individueel, weer buiten. Lammers werd door zijn ploeggenoten verwelkomd met een applaus. Het is nog niet duidelijk wanneer hij de groepstraining weer kan hervatten.

Er is meer goed nieuws voor PSV. Steven Bergwijn en Donyell Malen zijn hersteld van blessures en kunnen zondag in de competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen weer meedoen. Zonder de twee aanvallers viel PSV de voorbije periode ver terug. De laatste zege dateert van 6 oktober, tegen VVV-Venlo (4-1). Daarna wist PSV zes keer op rij niet te winnen, tegen FC Utrecht (3-0), LASK Linz (0-0), AZ (0-4), Sparta Rotterdam (2-2), LASK Linz (4-1) en Willem II (2-1).

Trainer Mark van Bommel slachtofferde doelman Jeroen Zoet en gaf tegen Willem II de voorkeur aan Lars Unnerstall. Het ligt voor de hand dat de Duitser voorlopig het vertrouwen krijgt.

PSV is na dertien speelronden de nummer drie in de eredivisie, met elf punten achterstand op koploper Ajax.

Meer uit Voetbal

Engelse oud-voetballer en bondscoach Keegan (75) overleden

LONDEN (ANP/AFP) - De Engelse oud-voetballer Kevin Keegan is op 75-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt. De tweevoudig winnaar van de Gouden Bal (1978, 1979) had kanker.

25 minuten geleden
Spaanse voetballers na wereldtitel terug in eigen land

MADRID (ANP/AFP) - De voetballers van de Spaanse nationale voetbalploeg zijn terug in eigen land. Een dag na de met 1-0 gewonnen WK-finale tegen Argentinië landde de selectie van bondscoach Luis de la Fuente om 14.30 uur op de luchthaven van Madrid-Barajas.

2 uur geleden
FC Twente bij winst op Ferencváros tegen Fenerbahçe of Górnik

NYON (ANP) - Als FC Twente ten koste van Ferencváros de derde voorronde van de Europa League bereikt, wacht daarin een confrontatie met het Turkse Fenerbahçe SK of het Poolse Górnik Zabrze. Dat is duidelijk geworden bij de loting in Nyon.

2 uur geleden
Belgische voetbalbond neemt afscheid van trainer Garcia

BRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond (KBVB) beëindigt de samenwerking met bondscoach Rudi Garcia. Dat meldt de KBVB in een verklaring.

2 uur geleden
Ajax speelt in eventuele volgende ronde tegen Shelbourne of Kalju

NYON (ANP) - Ajax vervolgt bij winst op FK Vojvodina uit Servië het toernooi om de Conference League tegen Shelbourne FC uit Ierland of Nõmme Kalju FC uit Estland. Dat is maandag door loting bepaald.

2 uur geleden
Middenvelder Van Overeem keert terug bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Joris van Overeem keert terug bij FC Utrecht. De 32-jarige middenvelder komt over van sc Heerenveen en ondertekent een contract voor twee seizoenen bij de club waar hij tussen 2018 en 2022 ook al voetbalde.

5 uur geleden
Oranje zakt na vroege uitschakeling op WK naar negende plaats

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is na de vroege uitschakeling op het WK een plaats gezakt op de wereldranglijst van de FIFA. Oranje neemt nu de negende positie in, meldt de wereldvoetbalbond maandag.

5 uur geleden