Lammers terug op trainingsveld bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Sam Lammers is woensdag na enkele maanden afwezigheid teruggekeerd op het trainingsveld van PSV. De 22-jarige aanvaller liep eind juli in de wedstrijd tegen Ajax in de strijd om de Johan Cruijff Schaal een zware blessure aan zijn rechterknie op en moest een operatie ondergaan.
Lammers werkte de voorbije maanden binnen aan zijn hersteld. Woensdag trainde hij voor het eerst, individueel, weer buiten. Lammers werd door zijn ploeggenoten verwelkomd met een applaus. Het is nog niet duidelijk wanneer hij de groepstraining weer kan hervatten.
Er is meer goed nieuws voor PSV. Steven Bergwijn en Donyell Malen zijn hersteld van blessures en kunnen zondag in de competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen weer meedoen. Zonder de twee aanvallers viel PSV de voorbije periode ver terug. De laatste zege dateert van 6 oktober, tegen VVV-Venlo (4-1). Daarna wist PSV zes keer op rij niet te winnen, tegen FC Utrecht (3-0), LASK Linz (0-0), AZ (0-4), Sparta Rotterdam (2-2), LASK Linz (4-1) en Willem II (2-1).
Trainer Mark van Bommel slachtofferde doelman Jeroen Zoet en gaf tegen Willem II de voorkeur aan Lars Unnerstall. Het ligt voor de hand dat de Duitser voorlopig het vertrouwen krijgt.
PSV is na dertien speelronden de nummer drie in de eredivisie, met elf punten achterstand op koploper Ajax.
Meer uit Voetbal
DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
49 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
2 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
6 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
10 uur geleden