Lammers terug op trainingsveld bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Sam Lammers is woensdag na enkele maanden afwezigheid teruggekeerd op het trainingsveld van PSV. De 22-jarige aanvaller liep eind juli in de wedstrijd tegen Ajax in de strijd om de Johan Cruijff Schaal een zware blessure aan zijn rechterknie op en moest een operatie ondergaan.
Lammers werkte de voorbije maanden binnen aan zijn hersteld. Woensdag trainde hij voor het eerst, individueel, weer buiten. Lammers werd door zijn ploeggenoten verwelkomd met een applaus. Het is nog niet duidelijk wanneer hij de groepstraining weer kan hervatten.
Er is meer goed nieuws voor PSV. Steven Bergwijn en Donyell Malen zijn hersteld van blessures en kunnen zondag in de competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen weer meedoen. Zonder de twee aanvallers viel PSV de voorbije periode ver terug. De laatste zege dateert van 6 oktober, tegen VVV-Venlo (4-1). Daarna wist PSV zes keer op rij niet te winnen, tegen FC Utrecht (3-0), LASK Linz (0-0), AZ (0-4), Sparta Rotterdam (2-2), LASK Linz (4-1) en Willem II (2-1).
Trainer Mark van Bommel slachtofferde doelman Jeroen Zoet en gaf tegen Willem II de voorkeur aan Lars Unnerstall. Het ligt voor de hand dat de Duitser voorlopig het vertrouwen krijgt.
PSV is na dertien speelronden de nummer drie in de eredivisie, met elf punten achterstand op koploper Ajax.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP) - De openingsceremonie van het 23e WK voetbal is donderdag in Mexico-Stad begonnen. Het gerenoveerde Mexico City Stadium is met 83.000 toeschouwers volledig uitverkocht. Het is de derde keer dat Mexico het gastland van een WK voetbal is. Eerder vond het toernooi in 1970 en in 1986 plaats in het Midden-Amerikaanse land.
21 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP) - Tienduizenden Mexicanen zijn al uren voor het begin van de openingswedstrijd van het WK aanwezig bij het Mexico City Stadium. Het is de derde keer dat er in Mexico een mondiaal eindtoernooi wordt gehouden. De openingsceremonie begint om 19.30 uur (Nederlandse tijd) en anderhalf uur later staat de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika op het programma.
53 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is zonder Bart Verbruggen aan een training in Kansas City begonnen. De doelman liet zich niet zien op het veld van de voetbalsters van KC Current.
1 uur geledenDALLAS (ANP) - De Amerikaanse scheidsrechter Ismail Elfath is aangesteld voor het eerste groepsduel van het Nederlands elftal op het wereldkampioenschap voetbal. Oranje speelt zondag om 22.00 uur Nederlandse tijd in Dallas tegen Japan.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is kort voor aanvang van het WK voetbal een plaats gezakt op de wereldranglijst. Oranje daalde op de donderdag officieel uitgebrachte ranking van de FIFA van de zevende naar de achtste plaats. Marokko heeft de ploeg van bondscoach Ronald Koeman ingehaald en bezet nu de zevende plaats.
6 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers heeft coach Rob Edwards ontslagen. De club degradeerde afgelopen seizoen onder zijn leiding uit de Premier League.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe coach van Go Ahead Eagles. De 54-jarige trainer volgt Melvin Boel op, die na een seizoen moest vertrekken bij de club uit Deventer. Oosting tekent een contract voor twee seizoenen.
8 uur geleden