Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lammers terug op trainingsveld bij PSV

Lammers terug op trainingsveld bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Sam Lammers is woensdag na enkele maanden afwezigheid teruggekeerd op het trainingsveld van PSV. De 22-jarige aanvaller liep eind juli in de wedstrijd tegen Ajax in de strijd om de Johan Cruijff Schaal een zware blessure aan zijn rechterknie op en moest een operatie ondergaan.

Lammers werkte de voorbije maanden binnen aan zijn hersteld. Woensdag trainde hij voor het eerst, individueel, weer buiten. Lammers werd door zijn ploeggenoten verwelkomd met een applaus. Het is nog niet duidelijk wanneer hij de groepstraining weer kan hervatten.

Er is meer goed nieuws voor PSV. Steven Bergwijn en Donyell Malen zijn hersteld van blessures en kunnen zondag in de competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen weer meedoen. Zonder de twee aanvallers viel PSV de voorbije periode ver terug. De laatste zege dateert van 6 oktober, tegen VVV-Venlo (4-1). Daarna wist PSV zes keer op rij niet te winnen, tegen FC Utrecht (3-0), LASK Linz (0-0), AZ (0-4), Sparta Rotterdam (2-2), LASK Linz (4-1) en Willem II (2-1).

Trainer Mark van Bommel slachtofferde doelman Jeroen Zoet en gaf tegen Willem II de voorkeur aan Lars Unnerstall. Het ligt voor de hand dat de Duitser voorlopig het vertrouwen krijgt.

PSV is na dertien speelronden de nummer drie in de eredivisie, met elf punten achterstand op koploper Ajax.

Meer uit Voetbal

Inter met uitblinker Dumfries houdt Barcelona op 3-3

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona en Internazionale hebben van hun eerste duel uit de halve finales van de Champions League een spektakelstuk gemaakt. Dat leverde geen winnaar op (3-3) en het vooruitzicht op een spannend vervolg volgende week dinsdag in Milaan.

8 uur geleden
Manchester United-coach Amorim heeft De Ligt mee naar Bilbao

BILBAO (ANP/AFP) - Manchester United-coach Rúben Amorim heeft Amad Diallo en Matthijs de Ligt na blessures weer tot zijn beschikking voor het eerste duel met het Spaanse Athletic in de halve finales van de Europa League. "Nee, niet voor de basis, maar ze kunnen deel uitmaken van de wedstrijdselectie", vertelde de Portugees op een persconferentie in Bilbao.

9 uur geleden
Ronaldo mist met Al-Nassr finale Aziatische Champions League

JEDDAH (ANP) - De Portugese aanvaller Cristiano Ronaldo is er met het Saudische Al-Nassr niet in geslaagd de finale te bereiken van de Aziatische Champions League Elite. Het Japanse Kawasaki Frontale was in het Saudische Jeddah verrassend met 3-2 te sterk in de halve finale.

10 uur geleden
De Jong en Dumfries aan de aftrap bij Barcelona - Internazionale

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong en Denzel Dumfries treffen elkaar woensdagavond in het eerste duel uit de halve finales van de Champions League- tussen FC Barcelona en Internazionale. De basisplaats van De Jong in het elftal van coach Hansi Flick is de laatste tijd vanzelfsprekend. Dumfries keerde zondag in het met 1-0 verloren duel met AS Roma terug na een afwezigheid van anderhalve maand.

11 uur geleden
FC Utrecht verbreekt met gemiddeld 21.807 fans toeschouwersrecord

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht verbreekt dit seizoen het toeschouwersrecord. Dit seizoen kwamen er gemiddeld 21.807 fans per wedstrijd naar Stadion Galgenwaard. Daarmee wordt het vorige record van 20.531 ruimschoots verbroken. Dat meldt de nummer 4 van de Eredivisie op de website.

12 uur geleden
Tottenham mist aanvoerder Son tegen Bodø/Glimt

LONDEN (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur mist donderdag aanvoerder Son Heung-min in het eerste duel met het Noorse Bodø/Glimt in de halve finales van de Europa League. De Zuid-Koreaanse aanvaller heeft een voetblessure.

14 uur geleden
Aanvaller Van Gilst van De Graafschap naar Heracles

ALMELO (ANP) - Tristan van Gilst maakt komende zomer de overstap van De Graafschap naar Heracles Almelo. De 22-jarige aanvaller komt transfervrij over en tekent een contract tot de zomer van 2028, meldt de Eredivisionist uit Almelo.

15 uur geleden