Lammers terug op trainingsveld bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Sam Lammers is woensdag na enkele maanden afwezigheid teruggekeerd op het trainingsveld van PSV. De 22-jarige aanvaller liep eind juli in de wedstrijd tegen Ajax in de strijd om de Johan Cruijff Schaal een zware blessure aan zijn rechterknie op en moest een operatie ondergaan.
Lammers werkte de voorbije maanden binnen aan zijn hersteld. Woensdag trainde hij voor het eerst, individueel, weer buiten. Lammers werd door zijn ploeggenoten verwelkomd met een applaus. Het is nog niet duidelijk wanneer hij de groepstraining weer kan hervatten.
Er is meer goed nieuws voor PSV. Steven Bergwijn en Donyell Malen zijn hersteld van blessures en kunnen zondag in de competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen weer meedoen. Zonder de twee aanvallers viel PSV de voorbije periode ver terug. De laatste zege dateert van 6 oktober, tegen VVV-Venlo (4-1). Daarna wist PSV zes keer op rij niet te winnen, tegen FC Utrecht (3-0), LASK Linz (0-0), AZ (0-4), Sparta Rotterdam (2-2), LASK Linz (4-1) en Willem II (2-1).
Trainer Mark van Bommel slachtofferde doelman Jeroen Zoet en gaf tegen Willem II de voorkeur aan Lars Unnerstall. Het ligt voor de hand dat de Duitser voorlopig het vertrouwen krijgt.
PSV is na dertien speelronden de nummer drie in de eredivisie, met elf punten achterstand op koploper Ajax.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.
9 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
12 uur geledenSITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.
12 uur geledenLEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie houdt aanvoerder Sem Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank. Van Persie wijzigt zijn elftal in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Telstar (1-2) van vorige week wel op twee plekken: Jordan Lotomba vervangt de geblesseerde rechtsback Bart Nieuwkoop en aanvaller Gonçalo Borges is de vervanger van Gaoussou Diarra.
13 uur geleden