Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lammers looft Verstappen: in turbulent seizoen fantastisch gedaan

Lammers looft Verstappen: in turbulent seizoen fantastisch gedaan

HILVERSUM (ANP) - Sportief directeur Jan Lammers van de Dutch Grand Prix vindt dat Max Verstappen in een bewogen jaar helemaal zichzelf is gebleven en een "fantastische prestatie" heeft geleverd door voor de vierde keer op rij wereldkampioen te worden in de Formule 1. "Het was voor hem een seizoen met heel veel tegenslagen en turbulentie binnen het team. Denk even aan wat er gaande was aan het begin van het seizoen, toen het niet zeker was of Christian Horner nog zou aanblijven als teambaas", zei de voormalige Formule 1-coureur in 'Langs de Lijn' op NPO Radio 1.

Lammers doelde op de klacht over grensoverschrijdend gedrag tegen Horner die het team van Red Bull wekenlang in zijn greep hield. "Toen dachten ze ook nog dat topadviseur Helmut Marko zou opstappen en Max zou meenemen. In deze moeilijke omstandigheden heeft Max een fantastische prestatie geleverd. Laten we niet vergeten dat hij pas 27 jaar is", aldus de Zandvoorter.

Lammers roemde ook het karakter van Verstappen. "Hij heeft inmiddels een paar honderd miljoen euro vergaard, een relatie met Kelly Piquet en een stiefdochter. Relaties zijn niet makkelijk in de topsport met een stressvol leven, maar aan de prestatie van Max is dat niet af te zien. Hij is altijd de rots in de branding. Wat er ook gebeurt in zijn leven, positief of negatief, hij blijft die gewone, aardige vent die helemaal zichzelf is."

Meer uit Sport

Shorttrackster Fontana wint op EK 1500 meter, zilver voor Deltrap

TILBURG (ANP) - Arianna Fontana heeft bij de Europese kampioenschappen shorttrack de 1500 meter op haar naam gebracht. De Italiaanse bleef in Tilburg de Nederlandse Zoë Florence Deltrap (zilver) en haar landgenote Arianna Sighel (brons) voor.

1 uur geleden
Venus Williams (45) als oudste deelnemer snel klaar in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Venus Williams heeft tennishistorie geschreven als oudste deelnemer ooit aan de Australian Open. Het verblijf van de 45-jarige Amerikaanse op het grandslamtoernooi in Melbourne was van korte duur, want ze werd in de eerste ronde uitgeschakeld. Williams beet wel stevig van zich af tegen de 24-jarige Servische Olga Danilovic; ze verloor na twee uur en zeventien minuten in drie sets: 7-6 (5) 3-6 4-6.

2 uur geleden
Nederlandse shorttrackers pakken op EK goud op gemengde aflossing

TILBURG (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben bij de Europese kampioenschappen in Tilburg goud gewonnen op de gemengde aflossing. Xandra Velzeboer, Teun Boer, Michelle Velzeboer en Jens van 't Wout wisten het Italiaanse team, dat steeds op de tweede positie lag, in het slot van de race ook van zich af te houden.

2 uur geleden
Alcaraz zonder setverlies naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zich zondag zonder grote problemen geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De nummer 1 van de wereldranglijst was in Melbourne in drie sets (6-3 7-6 (2) 6-2) te sterk voor de Australiër Adam Walton (26). Alcaraz speelt tegen de Duitser Yannick Hanfmann om een plek in de derde ronde.

3 uur geleden
Pijnlijke uitschakeling Lamens in eerste ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Suzan Lamens is uitgeschakeld in de eerste ronde van de Australian Open. De beste tennisster van Nederland leed in Melbourne een pijnlijke nederlaag in drie sets (6-3 5-7 2-6) tegen de voor Oostenrijk uitkomende Russische Anastasia Potapova.

4 uur geleden
Zverev bereikt na haperende start tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Duitse tennisser Alexander Zverev heeft na een aarzelende start de tweede ronde bereikt van de Australian Open. De nummer 3 van de wereld rekende in vier sets af met de Canadees Gabriel Diallo: 6-7 (1) 6-1 6-4 6-2.

7 uur geleden
Handballers verliezen op EK van Zweden ondanks sterk begin

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handbalmannen hebben hun eerste duel op het EK verloren van Zweden. Ondanks het verlies liet de ploeg van bondscoach Staffan Olsson zich van zijn beste kant zien. Tegen de recordwinnaar van het EK en medegastland van dit toernooi werd het 36-31.

17 uur geleden