Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lammers looft Verstappen: in turbulent seizoen fantastisch gedaan

Lammers looft Verstappen: in turbulent seizoen fantastisch gedaan

HILVERSUM (ANP) - Sportief directeur Jan Lammers van de Dutch Grand Prix vindt dat Max Verstappen in een bewogen jaar helemaal zichzelf is gebleven en een "fantastische prestatie" heeft geleverd door voor de vierde keer op rij wereldkampioen te worden in de Formule 1. "Het was voor hem een seizoen met heel veel tegenslagen en turbulentie binnen het team. Denk even aan wat er gaande was aan het begin van het seizoen, toen het niet zeker was of Christian Horner nog zou aanblijven als teambaas", zei de voormalige Formule 1-coureur in 'Langs de Lijn' op NPO Radio 1.

Lammers doelde op de klacht over grensoverschrijdend gedrag tegen Horner die het team van Red Bull wekenlang in zijn greep hield. "Toen dachten ze ook nog dat topadviseur Helmut Marko zou opstappen en Max zou meenemen. In deze moeilijke omstandigheden heeft Max een fantastische prestatie geleverd. Laten we niet vergeten dat hij pas 27 jaar is", aldus de Zandvoorter.

Lammers roemde ook het karakter van Verstappen. "Hij heeft inmiddels een paar honderd miljoen euro vergaard, een relatie met Kelly Piquet en een stiefdochter. Relaties zijn niet makkelijk in de topsport met een stressvol leven, maar aan de prestatie van Max is dat niet af te zien. Hij is altijd de rots in de branding. Wat er ook gebeurt in zijn leven, positief of negatief, hij blijft die gewone, aardige vent die helemaal zichzelf is."

Meer uit Sport

Laureus Awards voor tennisser Alcaraz en tennisster Sabalenka

MADRID (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft maandag tijdens een gala in Madrid voor het eerst de Laureus Award voor sportman van het jaar gekregen. De prijs voor sportvrouw van het jaar ging voor de eerste keer naar de Belarussische tennisster Aryna Sabalenka. De onderscheiding geldt als de Oscar van de sport. Er waren geen Nederlandse sporters genomineerd.

7 uur geleden
Tour de France Femmes 2027 krijgt voor het eerst ploegentijdrit

LONDEN (ANP) - De Tour de France Femmes krijgt in 2027 voor het eerst een ploegentijdrit. Dat maakte de organisatie maandag in Londen bekend bij de presentatie van de eerste drie etappes. In voorlopers van de huidige uitvoering van de Ronde van Frankrijk bij de vrouwen werd wel al vaker een ploegentijdrit verreden.

9 uur geleden
Keniaan Korir wint marathon Boston in parcoursrecord, Nageeye 21e

BOSTON (ANP) - De Keniaan John Korir heeft voor het tweede jaar op rij de marathon van Boston gewonnen, een van de zeven majors. De 29-jarige atleet won de 130e editie van de 42,195 kilometer lange wedstrijd in een parcoursrecord van 2.01.52. Korir verpulverde het vijftien jaar oude parcoursrecord van de Keniaan Geoffrey Mutai met meer dan een minuut (2.03.02 in 2011).

10 uur geleden
Mercedes-baas Wolff wil geen vergelijking Antonelli met Senna

LONDEN (ANP/RTR) - Teambaas Toto Wolff van Mercedes is onder de indruk van de manier waarop Kimi Antonelli met de druk omgaat. De 19-jarige Italiaan won de laatste twee grands prix (China en Japan) in de Formule 1 en is de jongste leider ooit in het kampioenschap.

11 uur geleden
Schaatsster Tas debuteert als wielrenster in Waalse Pijl

HUY (ANP/BELGA) - De Belgische schaatsster Sandrine Tas (30) maakt woensdag haar WorldTour-debuut als wielrenster in de Waalse Pijl. Tas werd in februari op de Olympische Winterspelen van Milaan vierde op de 5000 meter schaatsen, op slechts 0,3 seconde van de Italiaanse olympisch kampioen Francesca Lollobrigida. Merel Conijn pakte het zilver op die afstand namens Nederland.

11 uur geleden
Evenepoel bezorgt Gold Race-directeur Van Vliet gedroomd afscheid

BERG EN TERBLIJT (ANP) - Koersdirecteur Leo van Vliet beleefde met de zege van topfavoriet Remco Evenepoel in de zestigste Amstel Gold Race zijn gedroomde afscheid. "Dit is de topfavoriet en hij wint. Een mooier afscheid had ik me niet kunnen wensen", blikte de oud-wielrenner terug bij de finish in Berg en Terblijt.

1 dag geleden
Ook tweede helft van bekerfinale begint later door vuurwerk

ROTTERDAM (ANP) - Ook de tweede helft van de bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie moest de aftrap uitstellen nadat fans van de club uit Nijmegen veel vuurwerk hadden afgestoken. De finale begon al vijf minuten later in De Kuip omdat beide doelen niet zichtbaar waren door de vele rook die fakkels van supporters van AZ veroorzaakten.

1 dag geleden