Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lammers looft Verstappen: in turbulent seizoen fantastisch gedaan

Lammers looft Verstappen: in turbulent seizoen fantastisch gedaan

HILVERSUM (ANP) - Sportief directeur Jan Lammers van de Dutch Grand Prix vindt dat Max Verstappen in een bewogen jaar helemaal zichzelf is gebleven en een "fantastische prestatie" heeft geleverd door voor de vierde keer op rij wereldkampioen te worden in de Formule 1. "Het was voor hem een seizoen met heel veel tegenslagen en turbulentie binnen het team. Denk even aan wat er gaande was aan het begin van het seizoen, toen het niet zeker was of Christian Horner nog zou aanblijven als teambaas", zei de voormalige Formule 1-coureur in 'Langs de Lijn' op NPO Radio 1.

Lammers doelde op de klacht over grensoverschrijdend gedrag tegen Horner die het team van Red Bull wekenlang in zijn greep hield. "Toen dachten ze ook nog dat topadviseur Helmut Marko zou opstappen en Max zou meenemen. In deze moeilijke omstandigheden heeft Max een fantastische prestatie geleverd. Laten we niet vergeten dat hij pas 27 jaar is", aldus de Zandvoorter.

Lammers roemde ook het karakter van Verstappen. "Hij heeft inmiddels een paar honderd miljoen euro vergaard, een relatie met Kelly Piquet en een stiefdochter. Relaties zijn niet makkelijk in de topsport met een stressvol leven, maar aan de prestatie van Max is dat niet af te zien. Hij is altijd de rots in de branding. Wat er ook gebeurt in zijn leven, positief of negatief, hij blijft die gewone, aardige vent die helemaal zichzelf is."

Meer uit Sport

Schaatser Nuis eindigt als derde op 1500 meter in Calgary

CALGARY (ANP) - Kjeld Nuis is bij wereldbekerwedstrijden in Calgary als derde geëindigd op de 1500 meter. De tweevoudig olympisch kampioen reed een tijd van 1.42,42. De winst ging naar Jordan Stolz (1.42,10). De Duitser Finn Sonnekalb werd tweede (1.42,31).

7 uur geleden
Schaatsster Beune klopt Takagi in Calgary

CALGARY (ANP) - Schaatsster Joy Beune heeft zaterdag bij de wereldbekerwedstrijden van Calgary de 1500 meter gewonnen. De regerend wereldkampioene kwam tot een tijd van 1.51,17. Daarmee troefde ze de Japanse wereldrecordhoudster Miho Takagi (1.51,68) af. De derde plaats was voor de Amerikaanse Brittany Bowe: 1.51,84.

7 uur geleden
Koreaan Kim Jun-ho klopt De Boo en Stolz in Calgary op 500 meter

CALGARY (ANP) - Jenning de Boo is bij wereldbekerwedstrijden in Calgary als tweede geëindigd op de 500 meter. De Nederlander, vorige week nog goed voor een nationaal record (33,63), kwam tot een tijd van 34,02. De zege was voor de Zuid-Koreaan Kim Jun-ho in 33,99. De Amerikaan Jordan Stolz, die vrijdag De Boo nog aftroefde op de 1000 meter, eindigde als derde, eveneens in 34,02. Het verschil met De Boo was minder dan een honderdste.

7 uur geleden
Schaatsster Kok wint opnieuw 500 meter

CALGARY (ANP) - Femke Kok heeft bij wereldbekerwedstrijden in Calgary de 500 meter gewonnen. Dat deed de wereldkampioene in een tijd van 36,65, minder snel dan vorige week toen ze in Salt Lake City een wereldrecord schaatste: 36,09.

9 uur geleden
Spaanse tennissers na zege op Duitsers naar finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - De Spaanse tennissers staan zondag in de finale van de Davis Cup. Ze waren in de halve finale te sterk voor Duitsland in Bologna (2-1). Pedro Martínez en Marcel Granollers klopten in het dubbelspel Tim Pütz en Kevin Krawietz: 6-2 3-6 6-3.

10 uur geleden
Shorttracksters pakken goud op aflossing in Gdansk

GDANSK (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben in het Poolse Gdansk bij de derde wedstrijd uit de World Tour de aflossing gewonnen. Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Diede van Oorschot hielden de teams van de Verenigde Staten en Japan achter zich.

12 uur geleden
Voormalig toprenner Kittel sprintcoach bij wielerploeg Tietema

DEN HAAG (ANP) - Wielerploeg Unibet Rose Rockets heeft de voormalige Duitse topsprinter Marcel Kittel toegevoegd aan de technische staf. De ploeg van YouTuber en oud-prof Bas Tietema kondigde op social media de komst van de 37-jarige Kittel aan. Hij gaat aan de slag als sprintcoach bij het team en zal dus onder anderen Dylan Groenewegen bijstaan. Groenewegen komt over van Jayco AlUla.

18 uur geleden