Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lamens treft bij debuut op Wimbledon Amerikaanse qualifier Jovic

Lamens treft bij debuut op Wimbledon Amerikaanse qualifier Jovic

LONDEN (ANP) - Suzan Lamens neemt het bij haar debuut op Wimbledon in de eerste ronde op tegen Iva Jovic uit de Verenigde Staten. Arantxa Rus treft in de eerste ronde van het grandslamtoernooi in Londen de Amerikaanse Caroline Dolehide.

Lamens (25) staat op de 68e plaats van de wereldranglijst. Haar 17-jarige Amerikaanse tegenstander staat op de 89e plaats. Jovic bereikte het hoofdtoernooi via de kwalificaties. De twee speelsters troffen elkaar nog niet eerder op de WTA-tour.

De 26-jarige Dolehide, de tegenstander van Rus is de nummer 66 van de WTA-ranking. Rus (34) staat zelf momenteel op de 93e plaats. Rus won één keer eerder van Dolehide.

Aryna Sabalenka

Aryna Sabalenka, de nummer 1 van de wereld uit Belarus, begint het toernooi tegen Carson Branstine. De Canadese bereikte het toernooi via de kwalificaties. De als tweede geplaatste Coco Gauff, vorige maand winnares van Roland Garros, treft de Oekraïense Dayana Yastremska.

Titelverdedigster Barbora Krejcikova uit Tsjechië is als zeventiende geplaatst. Ze neemt het in de eerste ronde op tegen Alexandra Eala uit de Filipijnen. De winnares van die partij speelt in de tweede ronde tegen de winnares van Rus en Dolehide.

Het belangrijkste grastoernooi van het jaar begint op maandag.

Meer uit Sport

Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

5 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

6 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

8 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

9 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

11 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

1 dag geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

1 dag geleden