Lakers van James verslaan Warriors van Curry na dubbele verlenging
SAN FRANCISCO (ANP) - De basketballers van LA Lakers hebben in de NBA na een dubbele verlenging bij Golden State Warriors gewonnen. Het werd in het Chase Center na een meeslepende wedstrijd 145-144 voor de Lakers.
Na de reguliere speeltijd stond het 118-118, waarna er in de eerste 'overtime' geen beslissing viel. Beide teams kwamen daarin tot twaalf punten. In de tweede verlenging werd het 15-14 voor de Lakers.
Het ging in San Francisco vooral over de ontmoeting tussen LeBron James en Stephen Curry, twee van de beste basketballers van dit moment in de NBA. De twee hadden na afloop nog een onderonsje.
Twee legendes
"Dat is iets waar ik met mijn kleinkinderen over kan praten, dat ik het heb opgenomen tegen een van de beste spelers die het spel ooit heeft gespeeld", zei James tegen de NBA. Zijn coach, Darvin Ham, had ook genoten van de ontmoeting. "Ik probeer mezelf in de eerste plaats onder controle te houden als basketbalfan", zei Ham.
"Ze zouden heel gelukkig moeten zijn bij de NBA. Dit was een geweldige basketbalwedstrijd. Twee legendes die het tegen elkaar opnamen. Het was leuk om er deel van uit te maken. We hebben het duel gewonnen omdat we karakter hebben getoond."
James kwam tot 36 punten, Curry maakte er tien meer voor de thuisploeg. Beiden waren de topschutter van hun team.
Meer uit Sport
LINZ (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva heeft het WTA-toernooi van Linz gewonnen. De Russin was in de finale in drie sets te sterk voor de tot Oostenrijkse genaturaliseerde Russin Anastasia Potapova: 1-6 6-4 6-3.
6 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Filmon Tesfu heeft zich van begin tot eind door het publiek gedragen gevoeld tijdens de marathon van Rotterdam. Op de Coolsingel dook de 32-jarige atleet nipt onder zijn persoonlijk record en liep in 2.06.40 naar zijn eerste Nederlandse marathontitel.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Mikky Keetels liep tijdens de marathon van Rotterdam precies de race die ze in haar hoofd had. De kersverse Nederlands kampioene op de klassieke afstand over 42,195 kilometer voelde zich na de finish nog scherp en keek tijdens een persconferentie tevreden terug op haar wedstrijd.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Bashir Abdi is "erg teleurgesteld" na het mislopen van de winst en een nieuw Europees record bij de marathon van Rotterdam. Dat zei de 37-jarige Belg na de finish op de Coolsingel tegenover de NOS.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Filmon Tesfu heeft voor het eerst de Nederlandse titel op de marathon veroverd. Op de Coolsingel kwam de 32-jarige atleet binnen in een persoonlijk record van 2.06.40. Daarmee eindigde hij in het internationale veld op de zevende plaats.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Guye Idemo Adola heeft de 45e editie van de marathon van Rotterdam op zijn naam geschreven. De Ethiopiër finishte op de Coolsingel in een tijd van 2.03.54. Lang leek de Belg Bashir Abdi op weg naar zijn derde overwinning in Rotterdam in een nieuw parcoursrecord (2.03.36), maar de houder van het Europese record en het parcoursrecord moest een kilometer voor de finish vanwege fysiek ongemak inhouden en slaagde er niet in.
4 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Bokser Tyson Fury heeft een succesvolle rentree in de ring gemaakt. De 37-jarige Brit, voormalig wereldkampioen zwaargewicht, won zaterdag in het stadion van Tottenham Hotspur van de Rus Arslanbek Makhmudov en daagde direct Anthony Joshua uit voor een 'Battle of Britain'-supergevecht.
6 uur geleden