Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lakers van James verslaan Warriors van Curry na dubbele verlenging

Lakers van James verslaan Warriors van Curry na dubbele verlenging

SAN FRANCISCO (ANP) - De basketballers van LA Lakers hebben in de NBA na een dubbele verlenging bij Golden State Warriors gewonnen. Het werd in het Chase Center na een meeslepende wedstrijd 145-144 voor de Lakers.

Na de reguliere speeltijd stond het 118-118, waarna er in de eerste 'overtime' geen beslissing viel. Beide teams kwamen daarin tot twaalf punten. In de tweede verlenging werd het 15-14 voor de Lakers.

Het ging in San Francisco vooral over de ontmoeting tussen LeBron James en Stephen Curry, twee van de beste basketballers van dit moment in de NBA. De twee hadden na afloop nog een onderonsje.

Twee legendes

"Dat is iets waar ik met mijn kleinkinderen over kan praten, dat ik het heb opgenomen tegen een van de beste spelers die het spel ooit heeft gespeeld", zei James tegen de NBA. Zijn coach, Darvin Ham, had ook genoten van de ontmoeting. "Ik probeer mezelf in de eerste plaats onder controle te houden als basketbalfan", zei Ham.

"Ze zouden heel gelukkig moeten zijn bij de NBA. Dit was een geweldige basketbalwedstrijd. Twee legendes die het tegen elkaar opnamen. Het was leuk om er deel van uit te maken. We hebben het duel gewonnen omdat we karakter hebben getoond."

James kwam tot 36 punten, Curry maakte er tien meer voor de thuisploeg. Beiden waren de topschutter van hun team.

Meer uit Sport

Golfer Ruiter blij met prijs voor beste amateur KLM Open

BADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Nevill Ruiter kijkt met een goed gevoel terug op zijn laatste deelname als amateur aan het KLM Open in Badhoevedorp. De 24-jarige Nederlander, die in augustus professional wordt, veroverde de Robbie van Erven Dorens Trofee, de prijs voor de beste amateur die de 'cut' haalt. "Als amateur is dat het hoogst haalbare, dus dat is heel mooi", zei hij na afloop van zijn slotronde.

40 minuten geleden
Verstappen valt bij GP van Monaco uit na defect bij de start

MONACO (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1 uitgevallen na een defect bij de start. De viervoudig wereldkampioen stond op de eerste startrij, maar kon niet vertrekken toen de lichten uitgingen. Nadat alle auto's hem waren gepasseerd, kwam Verstappen alsnog van zijn plek, maar hij bracht de Red Bull daarna meteen de pits in, waar hij uit de wagen stapte.

47 minuten geleden
Motorcoureur Márquez pakt dubbele zege bij GP van Hongarije

SÁVOLY (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft in de MotoGP na de sprintrace ook de Grote Prijs van Hongarije op zijn naam geschreven. De Spaanse regerend wereldkampioen bleef zijn landgenoot Pedro Acosta voor. Francesco Bagnaia eindigde op ruime afstand als derde.

48 minuten geleden
Fransman Baudin wint eerste etappe Tour Auvergne-Rhône-Alpes

SAINT-ISMIER (ANP) - De Franse wielrenner Alex Baudin heeft zondag de eerste etappe van de Tour Auvergne-Rhône-Alpes gewonnen, de voorbereidingskoers op de Tour de France die tot vorig jaar bekendstond als het Critérium du Dauphiné. De 25-jarige renner van EF Education-EasyPost bleef als enige over uit een kopgroep. In de achtervolging werd Ramses Debruyne uit België tweede, voor de Fransman Léo Bisiaux.

48 minuten geleden
Golfer Luiten wil caddieproblemen in de toekomst anders aanpakken

BADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Joost Luiten wil in de toekomst eventuele problemen met zijn caddie anders aanpakken. Dat vertelde de 40-jarige Nederlander na afloop van zijn slotronde op het KLM Open in Badhoevedorp. De tweevoudig winnaar zei zaterdag na een slechte derde ronde dat hij overwoog zijn caddie te vervangen. "Daar leer ik van en dat zal ik in de toekomst anders doen", zei hij een dag later.

1 uur geleden
Ferrari-baas Vasseur bij race GP Monaco na ziekenhuisbezoek

MONTE CARLO (ANP/AFP) - Frédéric Vasseur, de teambaas van Ferrari in de Formule 1, heeft zich 24 uur nadat hij in het ziekenhuis was opgenomen weer gemeld bij de Grote Prijs van Monaco. Dat liet zijn team aan persbureau AFP weten.

2 uur geleden
Tennissters Siniaková en Townsend winnen dubbelspel Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennissters Kateřina Siniaková en Taylor Townsend hebben zondag de titel bij het dubbelspel op Roland Garros veroverd. Het Tsjechisch-Amerikaanse duo was in de finale in twee sets te sterk voor Anna Danilina uit Kazachstan en Aleksandra Krunić uit Servië: 6-2 7-5.

2 uur geleden