Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lakers van James verslaan Warriors van Curry na dubbele verlenging

Lakers van James verslaan Warriors van Curry na dubbele verlenging

SAN FRANCISCO (ANP) - De basketballers van LA Lakers hebben in de NBA na een dubbele verlenging bij Golden State Warriors gewonnen. Het werd in het Chase Center na een meeslepende wedstrijd 145-144 voor de Lakers.

Na de reguliere speeltijd stond het 118-118, waarna er in de eerste 'overtime' geen beslissing viel. Beide teams kwamen daarin tot twaalf punten. In de tweede verlenging werd het 15-14 voor de Lakers.

Het ging in San Francisco vooral over de ontmoeting tussen LeBron James en Stephen Curry, twee van de beste basketballers van dit moment in de NBA. De twee hadden na afloop nog een onderonsje.

Twee legendes

"Dat is iets waar ik met mijn kleinkinderen over kan praten, dat ik het heb opgenomen tegen een van de beste spelers die het spel ooit heeft gespeeld", zei James tegen de NBA. Zijn coach, Darvin Ham, had ook genoten van de ontmoeting. "Ik probeer mezelf in de eerste plaats onder controle te houden als basketbalfan", zei Ham.

"Ze zouden heel gelukkig moeten zijn bij de NBA. Dit was een geweldige basketbalwedstrijd. Twee legendes die het tegen elkaar opnamen. Het was leuk om er deel van uit te maken. We hebben het duel gewonnen omdat we karakter hebben getoond."

James kwam tot 36 punten, Curry maakte er tien meer voor de thuisploeg. Beiden waren de topschutter van hun team.

Meer uit Sport

Nederlandse curlers lopen deelname aan Olympische Spelen mis

KELOWNA (ANP) - De Nederlandse curlingmannen ontbreken in februari bij de Olympische Spelen in Milaan. Het team van skip Wouter Gösgens en Laurens Hoekman, Jaap van Dorp en Tobias van den Hurk eindigde bij het olympisch kwalificatietoernooi in Kelowna in Canada als vijfde en had bij de eerste drie landen moeten eindigen om in aanmerking te komen voor de twee olympische startbewijzen.

8 uur geleden
Nederland met maximaal aantal shorttrackers naar de Spelen

LAUSANNE (ANP) - Nederland mag in februari met het maximale aantal shorttrackers meedoen aan de Olympische Spelen in Milaan. Dat heeft de internationale schaatsbond ISU laten weten.

15 uur geleden
Oranje-handbalsters naar halve finale op WK na zege op Hongarije

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben op het WK in eigen land de halve finale bereikt. In Ahoy in Rotterdam versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell in de kwartfinale Hongarije onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander: 28-23.

16 uur geleden
Evenepoel moet kopmanschap in Tour delen met Lipowitz

PALMA MALLORCA (ANP/RTR) - Remco Evenepoel is niet de enige kopman van Red Bull-BORA-hansgrohe in de Tour de France. De Belg deelt zijn beschermde status met de Duitser Florian Lipowitz.

19 uur geleden
Picnic PostNL krijgt alleen WorldTour-licentie voor 2026

AIGLE (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL heeft bij de toekenning van de licenties voor de WorldTour voor de komende drie jaar alleen een licentie voor het komende seizoen gekregen. De Nederlandse ploeg van Iwan Spekenbrink moet van de licentiecommissie van wielerfederatie UCI aan voorwaarden betreffende financiële criteria voldoen om ook in aanmerking te komen voor de licentie voor 2027 en 2028.

21 uur geleden
FIS laat eerste skiërs uit Rusland en Belarus weer deelnemen

OBERHOFEN AM THUNERSEE (ANP/AFP) - Negen skiërs uit Rusland en Belarus hebben van de internationale skifederatie FIS toestemming gekregen om zich te mogen kwalificeren voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. De skiërs nemen deel onder neutrale vlag.

22 uur geleden
Judoka Tsjakadoea beëindigt topsportcarrière

MEERKERK (ANP) - Judoka Tornike Tsjakadoea heeft zijn judocarrière beëindigd. De 29-jarige Nederlander van Georgische afkomst meldt op Instagram dat hij met trots terugkijkt op wat hij heeft bereikt.

23 uur geleden