Lakers lijden nederlaag en raken geblesseerde Davis kwijt
DENVER (ANP) - De basketballers van Los Angeles Lakers hebben hun zevende nederlaag van dit seizoen in de NBA geleden. De regerend kampioen verloor met 122-105 van Denver Nuggets. De ploeg raakte tot overmaat van ramp Anthony Davis kwijt. De sterspeler raakte opnieuw geblesseerd aan zijn rechter achillespees en moest in het tweede kwart van de wedstrijd het veld verlaten. Hij had al 15 punten gemaakt.
De Lakers gaven na het vertrek van Davis de wedstrijd geleidelijk uit handen. De Nuggets werden steeds sterker en hadden in Nikola Jokic de drijvende kracht met 23 punten, 16 rebounds en 10 assists. Jamal Murray maakte 25 punten. Bij de Lakers probeerde LeBron James het gemis van Davis op te vangen, maar zijn 22 punten, 10 rebounds en 9 assists waren onvoldoende om het verlies af te wenden.
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.
6 uur geledenMIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.
6 uur geledenMONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.
6 uur geledenMONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.
7 uur geledenMONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de 1500 meter bij de WK shorttrack haar tweede zilveren medaille gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioene moest alleen Kim Gilli uit Zuid-Korea, de olympisch kampioene op deze afstand, voor zich dulden. Het brons ging naar de Amerikaanse Corinne Stoddard. Michelle Velzeboer eindigde als vijfde.
8 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Nederlandse atleten hebben de Paralympische Spelen van Milaan en Cortina afgesloten met de negende plaats in de medaillespiegel. TeamNL won zeven medailles: drie keer goud, drie keer zilver en een keer brons en evenaarde daarmee het recordaantal van de Spelen van Pyeongchang in 2018.
9 uur geledenNICE (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de Franse etappekoers Parijs-Nice gewonnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike zag zijn leidende positie niet meer in gevaar komen in de slotetappe met start en finish in Nice. Hij moest na 129 kilometer de ritzege laten aan de Fransman Lenny Martinez van Bahrain-Victorious en eindigde als tweede.
12 uur geleden