Lagsir moet rentree bij PEC Zwolle uitstellen na tegenslag
ZWOLLE (ANP) - Voetballer Samir Lagsir kan voorlopig nog geen rentree maken bij PEC Zwolle. De 21-jarige middenvelder, die in februari 2023 een zware knieblessure opliep, heeft nog zeker enkele maanden nodig voordat hij kan aansluiten bij de selectie. Dat meldde hij in een update voor de supporters op het X-account van PEC Zwolle.
"Bij deze wil ik jullie laten weten dat ik bijna ready to play was. Helaas bleek er toch nog een kleine ingreep nodig om de knie nog beter te stabiliseren. Ik werk de komende maanden een individueel programma af voordat ik weer aansluit bij de selectie", schreef Lagsir.
Lagsir liep twee seizoenen geleden de blessure op toen PEC Zwolle nog in de Keuken Kampioen Divisie speelde. Ondanks de blessure verlengde de club in mei 2023 zijn contract met twee jaar tot medio 2026. PEC promoveerde vorig jaar zomer naar de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
10 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
10 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
12 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
12 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
14 uur geleden