Lagsir moet rentree bij PEC Zwolle uitstellen na tegenslag
ZWOLLE (ANP) - Voetballer Samir Lagsir kan voorlopig nog geen rentree maken bij PEC Zwolle. De 21-jarige middenvelder, die in februari 2023 een zware knieblessure opliep, heeft nog zeker enkele maanden nodig voordat hij kan aansluiten bij de selectie. Dat meldde hij in een update voor de supporters op het X-account van PEC Zwolle.
"Bij deze wil ik jullie laten weten dat ik bijna ready to play was. Helaas bleek er toch nog een kleine ingreep nodig om de knie nog beter te stabiliseren. Ik werk de komende maanden een individueel programma af voordat ik weer aansluit bij de selectie", schreef Lagsir.
Lagsir liep twee seizoenen geleden de blessure op toen PEC Zwolle nog in de Keuken Kampioen Divisie speelde. Ondanks de blessure verlengde de club in mei 2023 zijn contract met twee jaar tot medio 2026. PEC promoveerde vorig jaar zomer naar de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
4 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
5 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
6 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
8 uur geleden