Laatste training Oranje voor duel met VS in achtste finales WK
DOHA (ANP) - Het Nederlands elftal werkt vrijdag de laatste training af voor de wedstrijd van zaterdag tegen de Verenigde Staten, in de achtste finales van het WK. De selectie van bondscoach Louis van Gaal verschijnt om 14.30 uur Nederlandse tijd op veld 6 van de Qatar University. Alleen het eerste kwartier zijn journalisten welkom om te kijken, daarna gaat de oefensessie achter gesloten deuren verder.
Oranje trainde tot voor kort altijd eerder op de dag. Nu zijn spelers na ruim twee weken geacclimatiseerd zijn in Qatar, heeft Van Gaal dat tijdstip verplaatst.
Van Gaal geeft ruim voor de laatste training, om 12.00 uur, een persconferentie. De Amerikaanse bondscoach Gregg Berhalter is om 12.45 uur aan de beurt om vooruit te kijken op het duel.
Vrijdag staan ook de laatste groepswedstrijden op het programma. Het al geplaatste Brazilië speelt in poule G tegen Kameroen. Servië en Zwitserland nemen het in de andere groepswedstrijd tegen elkaar op. In groep H is Portugal, dat speelt tegen Zuid-Korea, al zeker van de achtste finales. Ghana treft Uruguay.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
13 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
15 uur geleden