Laatste kaarten songfestival dinsdag in de verkoop
ROTTERDAM (ANP) - De laatste kaarten voor het Eurovisie Songfestival gaan dinsdagmiddag in de verkoop. Volgens de organisatie zijn er "nog enkele kaarten" beschikbaar. Om hoeveel kaarten het precies gaat, is niet bekend.
Mensen die vorig jaar al een kaartje hadden, kregen voorrang bij de verkoop. Alle geïnteresseerde tickethouders hebben een kaartje weten te bemachtigen, zo laat de organisatie weten op Twitter.
"Nederlandse fans zijn onverminderd enthousiast om de shows bij te wonen. Vanuit het buitenland is er, zoals verwacht, veel minder interesse, vanwege reisadviezen en -beperkingen", aldus uitvoerend producent Sietse Bakker in een verklaring. "Daardoor zijn er nog kaarten beschikbaar, waar we een aantal Nederlandse fans ongetwijfeld blij mee gaan maken."
Via de website kunnen mensen zich aanmelden voor de verkoop. Wanneer er voldoende animo is, wordt de lijst gesloten. Vervolgens start de laatste verkoopronde op 11 mei om 16.00 uur. Het 65e Eurovisie Songfestival, een Fieldlab-experiment en daarom met publiek, is op 18, 20 en 22 mei in Rotterdam Ahoy.
Meer uit Binnenland
GORINCHEM (ANP) - In de rapporten van de leden van 24 stembureaus zijn bij de herverkiezingen van woensdag in Gorinchem geen bijzonderheden gemeld. Ditmaal zijn er iets meer volmachten uitgegeven. Dat zou kunnen komen door de meivakantie.
10 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Natuurmonumenten maakt zich "ernstig zorgen" om de natuur vanwege de grote branden deze week. Dat zei lobbyist Nelleke Hijmans van de organisatie donderdagavond in talkshow Eva.
1 uur geledenOIRSCHOT (ANP) - De brand op de Oirschotse Heide in Noord-Brabant is omsingeld en breidt zich naar verwachting niet meer uit. Dat meldt de veiligheidsregio Brabant-Zuidoost. De brandweer zal zeker tot middernacht bezig zijn met blussen. Het gebied is nog afgezet.
1 uur geledenROOSENDAAL (ANP) - De medische toestand van Mark Buijs, de burgemeester van Roosendaal, is licht verbeterd maar er is nog veel onduidelijk. Dat schrijft de gemeente op haar website. Naar verwachting gaat zijn herstel een lange tijd duren.
1 uur geledenWEERT (ANP) - De natuurbrand bij Weert breidt zich niet meer verder uit, zegt de veiligheidsregio. Volgens een woordvoerder beslaat de brand nu een gebied van naar schatting 700.000 vierkante meter, oftewel 70 hectare. Het lukt de brandweer om de brand binnen die zone te houden via zogeheten 'stoplijnen'.
3 uur geledenWINTELRE (ANP) - In de afgelopen dagen waren er al meerdere kleine brandjes op de Oirschotse Hei ten westen van Eindhoven. Die waren snel uit. Op de momenten dat die vuren uitbraken, waren militairen niet aan het oefenen op het terrein. Dat zegt de Koninklijke Marechaussee.
3 uur geledenWEERT (ANP) - De natuurbrand bij Weert breidt zich steeds verder uit, meldt de veiligheidsregio. Het vuur springt op meerdere plekken over via boomtoppen.
5 uur geleden