Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Laat doelpunt helpt Juventus aan zege in derby

Laat doelpunt helpt Juventus aan zege in derby

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de derby van Turijn dankzij een laat doelpunt gewonnen: 0-1. Manuel Locatelli zette de ploeg van coach Massimiliano Allegri in de uitwedstrijd tegen Torino in de 86e minuut op voorsprong. De tijd was tekort voor de stadgenoot om de schade te herstellen.

Daarmee boekte Juventus, dat de competitie moeizaam was begonnen, de vierde zege op rij. Na overwinningen op Spezia en Sampdoria werd woensdag in de Champions League ook al gewonnen van Chelsea (1-0). Daardoor staat 'Juve' in het Europese bekertoernooi na twee duels op 6 punten. In de Serie A sloot de ploeg aan bij de subtop met 11 punten uit zeven duels.

Met Matthijs de Ligt in de basis liet Juventus in aanvallend opzicht opnieuw weinig zien. Het gemis van Cristiano Ronaldo doet zich nog steeds voelen. Zeker nu Paulo Dybala en Álvaro Morata ook nog geblesseerd zijn. Torino, dat in punten gelijkstond met de stadgenoot, hield Juventus lang weg van het doel, maar is ook een ploeg die moeilijk scoort.

Locatelli, die eerder een goede kans had gemist, besliste het duel met een afstandsschot.

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

10 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

11 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

11 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

11 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

13 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

15 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

15 uur geleden