Laat doelpunt helpt Juventus aan zege in derby
TURIJN (ANP) - Juventus heeft de derby van Turijn dankzij een laat doelpunt gewonnen: 0-1. Manuel Locatelli zette de ploeg van coach Massimiliano Allegri in de uitwedstrijd tegen Torino in de 86e minuut op voorsprong. De tijd was tekort voor de stadgenoot om de schade te herstellen.
Daarmee boekte Juventus, dat de competitie moeizaam was begonnen, de vierde zege op rij. Na overwinningen op Spezia en Sampdoria werd woensdag in de Champions League ook al gewonnen van Chelsea (1-0). Daardoor staat 'Juve' in het Europese bekertoernooi na twee duels op 6 punten. In de Serie A sloot de ploeg aan bij de subtop met 11 punten uit zeven duels.
Met Matthijs de Ligt in de basis liet Juventus in aanvallend opzicht opnieuw weinig zien. Het gemis van Cristiano Ronaldo doet zich nog steeds voelen. Zeker nu Paulo Dybala en Álvaro Morata ook nog geblesseerd zijn. Torino, dat in punten gelijkstond met de stadgenoot, hield Juventus lang weg van het doel, maar is ook een ploeg die moeilijk scoort.
Locatelli, die eerder een goede kans had gemist, besliste het duel met een afstandsschot.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
4 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
7 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
7 uur geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
10 uur geleden