Laat doelpunt helpt Juventus aan zege in derby
TURIJN (ANP) - Juventus heeft de derby van Turijn dankzij een laat doelpunt gewonnen: 0-1. Manuel Locatelli zette de ploeg van coach Massimiliano Allegri in de uitwedstrijd tegen Torino in de 86e minuut op voorsprong. De tijd was tekort voor de stadgenoot om de schade te herstellen.
Daarmee boekte Juventus, dat de competitie moeizaam was begonnen, de vierde zege op rij. Na overwinningen op Spezia en Sampdoria werd woensdag in de Champions League ook al gewonnen van Chelsea (1-0). Daardoor staat 'Juve' in het Europese bekertoernooi na twee duels op 6 punten. In de Serie A sloot de ploeg aan bij de subtop met 11 punten uit zeven duels.
Met Matthijs de Ligt in de basis liet Juventus in aanvallend opzicht opnieuw weinig zien. Het gemis van Cristiano Ronaldo doet zich nog steeds voelen. Zeker nu Paulo Dybala en Álvaro Morata ook nog geblesseerd zijn. Torino, dat in punten gelijkstond met de stadgenoot, hield Juventus lang weg van het doel, maar is ook een ploeg die moeilijk scoort.
Locatelli, die eerder een goede kans had gemist, besliste het duel met een afstandsschot.
Meer uit Voetbal
KERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.
1 uur geledenERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
15 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
17 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
17 uur geleden