Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Laat doelpunt helpt Club Brugge aan zege op Antwerp

Laat doelpunt helpt Club Brugge aan zege op Antwerp

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft Antwerp verder op achterstand gezet in de strijd om de Belgische landstitel. De koploper in de Jupiler Pro League won in het eigen Jan Breydelstadion met 1-0 dankzij een betwist doelpunt, 5 minuten voor tijd, van Hans Vanaken.

De voetballer van het jaar in België zag zijn inzet nog bijna worden gestuit door verdediger Ritchie De Laet, die koppend leek te redden. Maar volgens arbiter Erik Lambrechts was de bal de doellijn gepasseerd. Het gat met Antwerp, dat hard en verdedigend speelde in Brugge, groeide naar 12 punten. AA Gent, dat tussen beide ploegen op de tweede plaats staat, bleef dankzij een 3-0-zege op KV Mechelen op 9 punten van de Bruggelingen.

Voor Club, de ploeg van aanvoerder Ruud Vormer, was het de eerste zege na twee gelijke spelen. Antwerp is nog wel de enige ploeg die Brugge dit seizoen heeft verslagen. Die overwinning, op 10 november, betekende de eerste van een reeks van elf competitieduels zonder nederlaag voor de ploeg van verdediger Wesley Hoedt.

Meer uit Voetbal

Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

54 minuten geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

5 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

5 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

6 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

7 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

8 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

17 uur geleden