Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

LA Lakers verliest ondanks honderdste triple-double LeBron James

LA Lakers verliest ondanks honderdste triple-double LeBron James

MEMPHIS (ANP) - Basketballer LeBron James van Los Angeles Lakers heeft voor de honderdste keer in de NBA een zogeheten triple-double geproduceerd. De 36-jarige James kon die mijlpaal in de uitwedstrijd tegen Memphis Grizzlies niet opluisteren met een overwinning, want de thuisclub won met 108-95. De superster van de NBA gooide 20 punten bij elkaar, gaf 11 assists en pakte 10 rebounds.

James is de vijfde basketballer die de grens van honderd heeft bereikt. Zijn huidige teamgenoot Russell Westbrook is recordhouder met 189 keer een triple-double, wat betekent dat een speler in één wedstrijd met drie verschillende statistieken in de dubbele cijfers eindigt (meestal punten, assists en rebounds). Ook Oscar Robertson (181), Magic Johnson (138) en Jason Kidd (107) lukte dat meer dan honderd keer.

Van de nog actieve spelers in de NBA staan ook James Harden (62) en Nikola Jokic (61) in de top 10. De Serviër Jokic had donderdag met 22 punten, 13 rebounds en 10 assists weer een triple-double voor Denver Nuggets in het verloren duel met San Antonio Spurs (111-123).

Met dertien zeges en dertien nederlagen staan de Lakers op de zevende plaats in het westen. De Grizzlies (15-11) nemen de vierde plaats in. Utah Jazz boekte bij Philadelphia 76ers de achttiende zege van het seizoen: 118-96. Rudy Gobert viel vooral op door maar liefst 21 rebounds te pakken.

Meer uit Sport

Klassementsleider Vingegaard wil in de Giro nog een etappe winnen

MILAAN (ANP/BELGA) - Klassementsleider Jonas Vingegaard wil zich in de laatste week van de Ronde van Italië niet alleen focussen op het behoud van zijn roze trui, maar ook nog minstens een etappe winnen. Dat zei de Deen van Visma - Lease a Bike maandag tijdens een online persconferentie op de laatste rustdag.

1 uur geleden
Uitvalbeurt zorgt voor frustratie bij Formule 1-coureur Russell

MONTREAL (ANP/RTR) - Formule 1-coureur George Russell hield veel frustraties over aan de Grote Prijs van Canada. De 28-jarige Brit startte in Montreal voor het derde jaar op rij vanaf poleposition, maar viel met zijn Mercedes in de dertigste ronde uit. Zijn jonge Italiaanse ploeggenoot Kimi Antonelli behaalde zijn vierde achtereenvolgende zege dit seizoen en vergrootte zijn voorsprong op Russell in de WK-stand tot 43 punten.

2 uur geleden
Basketballer Wembanyama brengt Spurs langszij in play-offs NBA

SAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - De basketballers van San Antonio Spurs zijn in de finale van de Western Conference in de NBA tegen regerend kampioen Oklahoma City Thunder langszij gekomen. Dankzij uitblinker Victor Wembanyama won het team van trainer Mitch Johnson met 103-82. Na vier wedstrijden is de stand nu 2-2.

3 uur geleden
Verstappen tevreden met eerste podiumplaats in 2026

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.

12 uur geleden
Verstappen derde in Grote Prijs van Canada, zege Antonelli

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.

12 uur geleden
Verstappen derde in Grote Prijs van Canada, zege Antonelli

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.

12 uur geleden
Steenbergen verbetert Nederlands record op 100 meter vrije slag

MONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.

15 uur geleden