Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

La Fuente en Kris Kross Amsterdam treden op rondom GP Zandvoort

La Fuente en Kris Kross Amsterdam treden op rondom GP Zandvoort

ZANDVOORT (ANP) - La Fuente, Xander de Buisonjé en Kris Kross Amsterdam treden tijdens het Formule 1-weekend begin september op in Zandvoort, maakte de organisatie van de Dutch GP woensdag bekend. Zij voegen zich bij Antoon, Emma Heesters en Floor Jansen, van wie eerder al gemeld werd dat zij rondom het race-evenement op zullen treden.

Het entertainment wordt op vrijdag verzorgd door Mental Theo, Antoon en Emma Heesters. Zij treden vanaf diverse podia op en rondom het circuit op. De shows zijn ook te zien op de 22 schermen rondom de baan, waar op zondag ook de live tv-registratie van de race op wordt vertoond.

Op zaterdag treedt La Fuente op tijdens de zogeheten Full Throttle Saturday Pre-Qualification Show, de voorstelling voor de kwalificatie waarin de coureurs strijden om de beste startpositie voor de race van zondag. Het optreden van de dj wordt ondersteund door dansers en entertainers op diverse plaatsen op de baan. Daarnaast treden op zaterdag ook STUK, Joël Borelli en Xander de Buisonjé op.

Naast Floor Jansen, die vlak voor de race op zondag het volkslied gaat zingen, treden die dag ook nog Kris Kross Amsterdam en Lucas & Steve op. Aansluitend op de prijsuitreiking volgt nog een optreden dat wordt verzorgd "door een dj van wereldfaam", aldus de organisatie. Deze artiest presenteert op vrijdag 2 september ook het officiële nummer van de grand prix. Wie dat is, wordt later bekendgemaakt.

Meer uit Binnenland

Asielzoekers bij overvol Ter Apel gaan weer naar Stadskanaal

STADSKANAAL (ANP) - De Groningse gemeente Stadskanaal gaat opnieuw asielzoekers voor een nacht opvangen die vrijdag buiten bij het overvolle aanmeldcentrum in Ter Apel stonden te wachten. De gemeente laat weten dat het om ongeveer tachtig mensen gaat.

3 uur geleden
Tientallen asielzoekers voor de poort bij Ter Apel

TER APEL (ANP) - Tientallen asielzoekers zitten rond 19.00 uur nog buiten de poort van het aanmeldcentrum in Ter Apel. Vooralsnog is er geen locatie gevonden waar deze mensen de nacht door kunnen brengen, laat een woordvoerder van het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) weten.

7 uur geleden
Drie Nederlanders van Gaza-flotilla aangekomen op Schiphol

SCHIPHOL (ANP) - Drie Nederlandse deelnemers aan de Global Sumud Flotilla zijn vrijdagmiddag uit Istanbul aangekomen op Schiphol. Israël onderschepte hen op de Middellandse Zee toen ze in een vloot met tientallen boten op weg waren naar Gaza om hulpgoederen te brengen. Een vierde opvarende heeft de vlucht gemist en zal naar verwachting later op de avond naar Nederland terugkeren.

8 uur geleden
ProRail krijgt boete van 2,75 miljoen vanwege te veel storingen

DEN HAAG (ANP) - Spoorbeheerder ProRail krijgt een boete van 2,75 miljoen euro van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat omdat er in 2025 te veel 'impactvolle storingen' waren. Dat staat in een Kamerbrief van staatssecretaris Annet Bertram (OV, CDA). De grens is 520 van zulke storingen, maar het waren er 586.

10 uur geleden
Eerste officiële zomerse dag van 2026 gemeten in De Bilt

DE BILT (ANP) - In De Bilt is het vrijdag 25,0 graden geworden en daarmee is de eerste officiële zomerse dag van het jaar een feit. Deze zomerse dag, waarop de temperatuur minimaal 25 graden moet aantikken, valt volgens Weeronline een week later dan gebruikelijk.

10 uur geleden
Radboudumc neemt patiënt met mogelijke ebola-infectie op

NIJMEGEN (ANP) - In het Radboudumc in Nijmegen is een patiënt opgenomen met een lage verdenking op ebola. Dat bevestigt zowel een woordvoerder van het RIVM als van het ziekenhuis aan het ANP. De patiënt ligt op een speciaal ingerichte afdeling voor ernstige infectieziekten zoals ebola.

10 uur geleden
Persoon met hantavirus van thuisquarantaine naar ziekenhuis

BILTHOVEN (ANP) - De persoon bij wie recent het hantavirus is vastgesteld, zat in Nederland in thuisquarantaine. Uit voorzorg is diegene opgenomen in het ziekenhuis, meldt het RIVM. Het bemanningslid had nauw contact met zieke mensen met het andesvirus aan boord van het cruiseschip Hondius.

11 uur geleden