La Fuente en Kris Kross Amsterdam treden op rondom GP Zandvoort
ZANDVOORT (ANP) - La Fuente, Xander de Buisonjé en Kris Kross Amsterdam treden tijdens het Formule 1-weekend begin september op in Zandvoort, maakte de organisatie van de Dutch GP woensdag bekend. Zij voegen zich bij Antoon, Emma Heesters en Floor Jansen, van wie eerder al gemeld werd dat zij rondom het race-evenement op zullen treden.
Het entertainment wordt op vrijdag verzorgd door Mental Theo, Antoon en Emma Heesters. Zij treden vanaf diverse podia op en rondom het circuit op. De shows zijn ook te zien op de 22 schermen rondom de baan, waar op zondag ook de live tv-registratie van de race op wordt vertoond.
Op zaterdag treedt La Fuente op tijdens de zogeheten Full Throttle Saturday Pre-Qualification Show, de voorstelling voor de kwalificatie waarin de coureurs strijden om de beste startpositie voor de race van zondag. Het optreden van de dj wordt ondersteund door dansers en entertainers op diverse plaatsen op de baan. Daarnaast treden op zaterdag ook STUK, Joël Borelli en Xander de Buisonjé op.
Naast Floor Jansen, die vlak voor de race op zondag het volkslied gaat zingen, treden die dag ook nog Kris Kross Amsterdam en Lucas & Steve op. Aansluitend op de prijsuitreiking volgt nog een optreden dat wordt verzorgd "door een dj van wereldfaam", aldus de organisatie. Deze artiest presenteert op vrijdag 2 september ook het officiële nummer van de grand prix. Wie dat is, wordt later bekendgemaakt.
Meer uit Binnenland
ARNHEM (ANP) - De provincie Gelderland wil rond 2035 een kleine, modulaire kernreactor openen. De provincie heeft eerder al laten uitzoeken wat de meest geschikte locaties in Gelderland zijn voor een zogeheten Small Modular Reactor (SMR). Na twee aanvullende onderzoeken dit voorjaar wil Gelderland eind dit jaar twee potentiële locaties aanwijzen.
15 minuten geledenBREDA (ANP) - Voor het steken van een 14-jarige jongen in Breda is vrijdagochtend een tweede verdachte aangehouden. Het gaat, net als bij de eerste verdachte, om een minderjarige jongen uit Breda.
1 uur geledenSCHOONHOVEN (ANP) - De politie zegt beelden te hebben van de auto waarin de vermoedelijke dader van het neerschieten van een uit Iran afkomstige politiemedewerker is gevlucht. Het gaat om een Toyota Yaris, die wegreed richting Lopik.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Twee mannen die worden verdacht van twee ernstige incidenten met het per ongeluk consumeren van vloeibare MDMA ontkennen iedere betrokkenheid bij de zaak. Bij een van de incidenten dronken twee treinschoonmakers in Utrecht uit flesjes die zij hadden gevonden in een in de trein achtergelaten tas. Een 49-jarige schoonmaker overleed daardoor. De ander belandde op de intensive care en kampt nog steeds met de gevolgen.
1 uur geledenHEEMSTEDE (ANP) - De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag twee jongens van 14 en 17 jaar aangehouden op de Adriaan Pauwlaan in Heemstede wegens "een verdachte situatie". Ze werden opgemerkt door de politie, die in dat gebied extra toezicht houdt omdat er in de buurt een joodse instelling is.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een man aangehouden voor de mishandeling van de Amsterdamse JA21-fractievoorzitter Kevin Kreuger. Hij wordt verdacht van openlijke geweldpleging, poging tot doodslag en diefstal met geweld in vereniging. Naar drie andere verdachten wordt nog gezocht.
1 uur geledenOTTERLO (ANP) - Nationaal Park De Hoge Veluwe heeft een ecoduct dat jaren was afgesloten met een hoog hek recent weer geopend. Dierenorganisaties vroegen de provincie Gelderland herhaaldelijk om het park te dwingen het "ijzeren gordijn" weg te halen, maar de provincie weigerde op te treden. De Hoge Veluwe heeft nu zelf besloten om de natuurbrug over een provinciale weg in de buurt van Otterlo weer te openen. Volgens een woordvoerder heeft dat "helemaal niets" te maken met de handhavingsverzoeken.
1 uur geleden