Kyrgios zegt op het laatste moment af voor tennistoernooi Atlanta
ATLANTA (ANP) - Nick Kyrgios heeft zich op het laatste moment afgemeld voor het ATP-toernooi van Atlanta. De 27-jarige Australiër, begin deze maand finalist op Wimbledon, heeft last van zijn linkerknie.
"Ik ben enorm teleurgesteld dat ik niet kan aantreden vanavond. Ik heb dit toernooi al eens gewonnen en speel waarschijnlijk het beste tennis uit mijn loopbaan. Het enige dat ik wilde, is jullie trakteren op een showtje, maar daartoe ben ik niet in staat", zei Kyrgios op de baan tegen het publiek.
Kyrgios, de nummer 47 van de wereld, zou het in de openingsronde opnemen tegen de Duitser Peter Gojowczyk. Hij hoopt nog wel in actie te kunnen komen in het dubbelspel. Het is voor Kyrgios zijn eerste toernooi sinds Wimbledon, waar hij in de eindstrijd verloor van Novak Djokovic.
Het toernooi van Atlanta geldt als eerste toernooi van het Amerikaanse hardcourtseizoen, dat in september wordt afgesloten met de US Open (29 augustus tot en met 11 september).
Meer uit Sport
JEREZ (ANP) - Marc Márquez heeft een spectaculaire sprintrace gewonnen bij de Grote Prijs van Spanje. De regerend wereldkampioen in de MotoGP leek kansloos na een val op een door de regen nat geworden baan, maar wist na een motorwissel alsnog als eerste over de finish te rijden op het circuit van Jerez. Francesco Bagnaia, zijn Italiaanse teamgenoot bij Ducati, eindigde als tweede en de Italiaan Franco Morbidelli werd derde.
4 uur geledenJEREZ (ANP) - Collin Veijer heeft voor het eerst in zijn carrière poleposition veroverd in de Moto2. De Nederlandse wegracer was de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. Hij was nipt sneller dan thuisrijders Álex Escrig en Manuel González.
5 uur geledenLUIK (ANP/BELGA) - Julian Alaphilippe staat zondag niet aan de start van de 112e editie van Luik-Bastenaken-Luik. De 33-jarige Fransman mist de Ardennenklassieker om "medische redenen", meldt zijn ploeg Tudor Pro Cycling Team via sociale media. De tweevoudig wereldkampioen laat om die reden volgende week vrijdag ook Eschborn-Frankfurt aan zich voorbijgaan.
7 uur geledenJEREZ (ANP) - Wegracer Marc Márquez heeft zijn eerste poleposition van dit jaar in de MotoGP te pakken. De regerend wereldkampioen was op zijn Ducati de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. De Fransman Johann Zarco reed de tweede tijd en de Italiaan Fabio Di Giannantonio klokte de derde tijd.
8 uur geledenMADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.
23 uur geledenMADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.
1 dag geledenCHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
1 dag geleden