Kyrgios meldt zich af voor resterende enkelspeltoernooien
SYDNEY (ANP) - Nick Kyrgios komt dit tennisseizoen niet meer in actie in het enkelspel. De beste Australiër heeft zich afgemeld voor het indoortoernooi van Basel van volgende week en het daaropvolgende masterstoernooi van Parijs.
Het is nog niet duidelijk of de 27-jarige Kyrgios wel zijn opwachting gaat maken op de ATP Finals in Turijn, van 13 tot en met 20 november. Hij heeft zich met landgenoot Thanasi Kokkinakis geplaatst voor het dubbelspel. Kyrgios en Kokkinakis wonnen begin dit jaar het dubbelspeltoernooi van de Australian Open.
Australië is volgende maand de tegenstander van Oranje op de Daviscup Finals. Kyrgios is echter sinds 2019 al niet meer uitgekomen in het landentoernooi.
Kyrgios, de nummer 21 van de wereld, beleefde het beste seizoen uit zijn loopbaan. Hij haalde dit jaar de finale op Wimbledon.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.
39 minuten geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel bereidt zich in de Ronde van Zwitserland voor op de Tour de France. De 31-jarige Nederlander maakt in de vijfdaagse rittenkoers, van 17 tot en met 21 juni, zijn rentree in het wielerpeloton na een afwezigheid van ruim twee maanden. Van der Poel reed op 12 april met Parijs-Roubaix zijn laatste wedstrijd.
3 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de GP van Monaco de derde tijd genoteerd. De 28-jarige Nederlander moest alleen de twee Ferrari's voor zich laten en gaf 0,513 seconden toe op de winnaar. Charles Leclerc reed op het stratencircuit in het prinsdom de snelste ronde (1.13,978) en bleef zijn teamgenoot Lewis Hamilton 0,226 seconden voor.
5 uur geledenBERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.
7 uur geledenLAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
16 uur geleden