Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kyrgios maakt begin 2025 na anderhalf jaar rentree in Brisbane

Kyrgios maakt begin 2025 na anderhalf jaar rentree in Brisbane

BRISBANE (ANP) - Tennisser Nick Kyrgios maakt begin volgend jaar zijn rentree op het ATP-toernooi van Brisbane. De 29-jarige Australiër kwam in juni van 2023 voor het laatst in actie. Kyrgios zegt dat zijn comeback na anderhalf jaar afwezigheid "ziek" gaat worden.

"Ik voel me fit en gezond en ik kijk uit naar mijn terugkeer nadat ik enige tijd niet meer heb getennist. Het is een lange weg geweest om te staan ​​waar ik nu sta. Een van de doelen die ik mij had gesteld was om tijdens de Australische zomer te kunnen spelen, dus ik ben blij dat ik in Brisbane mag starten, een van mijn favoriete toernooien", aldus Kyrgios in een verklaring. De voormalige 'bad boy' van het mannentennis had de laatste jaren onder meer last van een knieblessure en nam afstand van de tennissport. Hij gaf met regelmaat commentaar, onder meer op Wimbledon.

Het toernooi van Brisbane begint op 31 december. Het toernooi geldt als een van de voorbereidingstoernooien op de Australian Open, het eerste grandslamtoernooi van het jaar dat op 12 januari van start gaat.

Kyrgios was in 2016 de nummer 13 van de wereld. In 2022 stond hij in de finale van Wimbledon. Hij verloor toen van Novak Djokovic.

Meer uit Sport

Sinner naar halve finales in Turijn na zege op Zverev

TURIJN (ANP) - Titelverdediger Jannik Sinner heeft zich met een zege op Alexander Zverev geplaatst voor de halve finales van de ATP Finals. De Italiaanse tennisser moest voor eigen publiek in Turijn de Duitse nummer 3 van de wereld meerdere breakpoints toestaan, maar werkte die allemaal weg. Zelf sloeg de viervoudig grandslamkampioen op de juiste momenten toe: 6-4 6-3.

2 uur geleden
Kogelstootster Schilder Nederlandse atleet van het jaar

APELDOORN (ANP) - Kogelstootster Jessica Schilder is verkozen tot beste Nederlandse atleet van het jaar. De 26-jarige Volendamse werd vooral beloond voor haar wereldtitel in Tokio, waarmee ze de eerste Nederlandse wereldkampioene werd op het onderdeel. Schilder won de strijd van Femke Bol en para-kogelstootster Lara Baars, zo werd bekend tijdens een gala van de Atletiekunie in Apeldoorn.

3 uur geleden
Golfer Toorop derde Nederlander op Europese Tour

TARRAGONA (ANP) - Golfer Mike Toorop heeft een vaste speelkaart bemachtigd voor de Europese Tour. De Nederlander eindigde in het finaletoernooi van de kwalificaties (Q School) in het Spaanse Tarragona net aan in de top 20, wat nodig was voor een speelbewijs voor het hoogste niveau komend seizoen. Daan Huizing, Lars van Meijel en Wouter de Vries redden het niet.

3 uur geleden
Signell neemt ervaren Polman en Abbingh op in selectie WK handbal

ARNHEM (ANP) - Bondscoach Henrik Signell heeft de selectie voor het WK handbal bekendgemaakt. Ervaren internationals als Estavana Polman, Angela Malestein, Lois Abbingh en Dione Housheer maken deel uit van zijn 16-koppige selectie.

13 uur geleden
Djokovic denkt dat dopingschorsing Sinner blijft achtervolgen

LONDEN (ANP/RTR) - Novak Djokovic vindt de korte duur en timing van de schorsing van Jannik Sinner na een dopingovertreding vreemd en denkt dat de zaak de carrière van de Italiaanse viervoudig grandslamkampioen zal overschaduwen.

14 uur geleden
NBA komt met nieuwe opzet All-Star Game

NEW YORK (ANP/RTR) - De Amerikaanse basketbalcompetitie NBA komt met een nieuwe opzet voor de All-Star Game, het traditionele ereduel tussen de beste basketballers van de westelijke en oostelijke divisie.

14 uur geleden
Tennisser Griekspoor doet mee aan ATP-toernooi van Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor doet in februari volgend jaar mee aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. De nummer 25 van de wereld komt voor de negende keer in actie in Rotterdam Ahoy. Griekspoor stond in 2023 en 2024 in de halve finale van het ATP-toernooi.

1 dag geleden