Kyrgios klopt Tsitsipas in sensationeel duel in ATP Cup
BRISBANE (ANP) - Nick Kyrgios heeft in een sensationeel duel in de ATP Cup van Stefanos Tsitsipas gewonnen. Het duel van ruim tweeënhalf uur bevatte drie tiebreaks: 7-6 (7) 6-7 (3) 7-6 (5). Beide spelers verloren geen enkele servicegame.
In de beslissende tiebreak maakte Kyrgios het af met een winnende backhandreturn. In Brisbane wisselden Kyrgios en Tsitsipas fraaie slagenwisselingen af met sterke services. Kyrgios kwam uit op 25 aces, Tsitsipas sloeg er zeven minder.
Vorig jaar troffen de twee elkaar ook in Washington en ook toen besliste Kyrgios het duel in de tiebreak van de derde set in zijn voordeel.
Australië was al zeker van een plek in de kwartfinales. Daarin is Groot-Brittannië de tegenstander. De Britten wonnen van Moldavië en eindigden zodoende als groepswinnaar in poule C.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Niels Kerstholt was vrijdag op de Spelen van Milaan van iedereen het meest blij met de behaalde gouden olympische medaille op de aflossing. De bondscoach maakte zelf twaalf jaar geleden deel uit van het Nederlandse shorttrackteam dat in Sotsji op pijnlijke wijze naast eremetaal greep.
38 minuten geledenMILAAN (ANP) - Nederland staat met nog twee dagen te gaan stevig op de vierde plaats in het medailleklassement van de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Vrijdag bezorgden langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong (1500 meter) en de shorttrackmannen (aflossing) TeamNL de zevende en achtste gouden medaille.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Voor Suzanne Schulting zat het olympisch shorttracktoernooi er ineens op in de halve finale van de 1500 meter. De 28-jarige Friezin ging halverwege haar halve finale in een duel met de Italiaanse Elisa Confortola plots onderuit. "Ik viel uit het niets, ik brak gewoon weg op mijn linkerschaats en that's it", zei de drievoudig olympisch kampioene. Landgenote Xandra Velzeboer kwam in dezelfde halve finale ook ten val.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben vrijdag een record geëvenaard. De Nederlandse shorttrackmannen zorgden met hun zege op de aflossing voor de achtste gouden medaille.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland heeft bij de Olympische Spelen in Milaan meer medailles behaald dan tijdens de vorige Winterspelen in Beijing. De shorttrackmannen wonnen de aflossing en zorgden daarmee voor de achttiende plak voor TeamNL. Langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong won eerder op vrijdag verrassend de 1500 meter.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben het olympische toernooi in Milaan afgesloten met een recordaantal van zeven medailles, waarvan vijf gouden.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - De shorttrackmannen hebben Nederland op de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo de achtste gouden medaille bezorgd. Kopman Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons eindigden in de finale van de aflossing als eerste.
5 uur geleden