
Kwartfinale tussen PSV en Feyenoord op woensdag 5 februari
ZEIST (ANP) - De topper tussen PSV en Feyenoord in de kwartfinales van de KNVB-beker is op woensdag 5 februari om 18.45 uur. Het duel in Eindhoven is het eerste van de avond, om 21.00 uur gevolgd door Go Ahead Eagles - Noordwijk.
Heracles en FC Utrecht werken de dinsdag ervoor vanaf 20.00 uur in Almelo de eerste kwartfinale af. AZ en Quick Boys treffen elkaar twee dagen later op hetzelfde tijdstip in Alkmaar.
Naar aanleiding van die planning heeft AZ succesvol verzocht het competitieduel van zondag 9 februari tegen PEC Zwolle later te laten aanvangen dan de aanvankelijke starttijd van 12.15 uur. De twee clubs treffen elkaar in plaats daarvan om 16.45 uur in Alkmaar.
Meer uit Voetbal
EMPOLI (ANP) - Invallers hebben AC Milan zaterdag aan de 1-0-winst geholpen bij Empoli. Rafael Leão kopte in de 68e minuut raak op aangeven van Christian Pulisic, beiden waren pas na rust in het veld gekomen. Dat gold ook voor ex-Feyenoorder Santiago Giménez, die kort voor het doelpunt zijn directe tegenstander Luca Marianucci met rood naar de kant zag gaan en niet veel later voor de 2-0 zorgde.
7 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam met Julián Carranza in de spits. De Argentijn krijgt de voorkeur boven Ayase Ueda, die in De Kuip op de reservebank zit. Anis Hadj Moussa en Igor Paixão zijn de twee buitenspelers van Feyenoord.
14 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben Feyenoord verslagen (2-0). Danique Tolhoek opende de score voor ruim 11.000 toeschouwers in de Johan Cruijff ArenA. De Japanse verdedigster Toko Koga van Feyenoord werkte in de slotfase een voorzet van Lotte Keukelaar in eigen doel.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft Go Ahead Eagles de eerste nederlaag sinds 1 december bezorgd. De Eagles hadden uit de laatste zes competitieduels 14 punten gehaald, maar gingen in Almelo met 4-2 ten onder.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Tyrell Malacia begint om 18.45 uur met PSV aan de thuiswedstrijd tegen Willem II. De linksback kwam afgelopen week op huurbasis over van Manchester United.
2 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayer Leverkusen heeft punten verloren in het uitduel met VfL Wolfsburg. De landskampioen bleef steken op een gelijkspel (0-0).
2 uur geledenPORTELL DE MORELLA (ANP) - Santiago Buitrago heeft de vierde etappe van de Ronde van Valencia gewonnen. De Colombiaan van Bahrain Victorious sprintte in de laatste kilometer het hardst bergop en nam ook de leiderstrui over van de Portugees João Almeida.
2 uur geleden