Kwalificatie Grote Prijs van Brazilië uitgesteld naar zondag
SÃO PAULO (ANP) - De kwalificatie voor de Grote Prijs van Brazilië in de Formule 1 is uitgesteld naar zondag. Dat besluit is genomen vanwege hevige regenval in in São Paulo.
"De beslissing werd genomen om het gebrek aan zicht veroorzaakt door de hoeveelheid regen die we de afgelopen uren te verwerken hebben gekregen. Op delen van het circuit staat veel stilstaand water, wat de omstandigheden onveilig maakt", aldus autosportfederatie FIA in een verklaring.
Naast veel buien werd het circuit in Zuid-Amerika ook geteisterd door onweer en storm.
De kwalificatie stond zaterdagavond (Nederlandse tijd) gepland, maar door het noodweer werd de start uitgesteld. Aanvankelijk leek de kwalificatie met een paar uur vertraging te beginnen, maar uiteindelijk werd besloten de sessie helemaal niet meer op zaterdag te houden. De kwalificatie bepaalt de startopstelling voor de hoofdrace.
Er is nog geen tijdstip bekend. Zondag staat de race gepland voor 18.00 uur (Nederlandse tijd).
Meer uit Sport
BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.
15 uur geledenOEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).
15 uur geledenSCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.
17 uur geledenMONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
19 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
20 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
22 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
1 dag geleden