Kvaratskhelia voor 70 miljoen naar Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Khvicha Kvaratskhelia verruilt Napoli voor Paris Saint-Germain. Met de transfer is circa 70 miljoen euro gemoeid. Het nieuwe contract loopt tot medio 2029. PSG heeft de overgang op de site van de voetbalclub bevestigd. Kvaratskhelia voetbalde vanaf de zomer van 2022 voor Napoli waarmee hij een jaar later kampioen werd.
De Georgische voetballer nam eerder in de week al via een video op Instagram afscheid van Napoli. "Ook al is het moeilijk voor me, het is tijd om afscheid te nemen", zei de 23-jarige aanvaller nadat hij eerst over de baai van Napels uitkeek.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Sam Beukema heeft Napoli met een doelpunt niet aan een resultaat in het uitduel met Atalanta kunnen helpen. De bezoekers uit Napels gingen met 2-1 onderuit in Bergamo.
27 minuten geledenNOTTINGHAM (ANP) - Alexis Mac Allister heeft Liverpool aan een zwaarbevochten uitzege op Nottingham Forest geholpen. De Argentijn maakte in de 97e minuut het winnende doelpunt (0-1).
29 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het elftal van Ron Jans heeft al sinds 9 november niet meer in De Galgenwaard gewonnen. FC Utrecht staat op de achtste plaats van de Eredivisie. PEC Zwolle is de nummer 12.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor het eerst in 2026 een competitiewedstrijd gewonnen. De club uit Deventer won in De Adelaarshorst met 4-0 van Heracles Almelo. De Eagles stegen naar de twaalfde plaats. Heracles blijft laatste in de Eredivisie.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Groningen heeft voor de vijfde keer op rij een competitiewedstrijd verloren. Het elftal van Dick Lukkien ging zondag in Enschede met 2-1 ten onder tegen FC Twente. FC Groningen staat na 24 wedstrijden met 31 punten op de achtste plaats. FC Twente is met 38 punten de nummer 5 van de Eredivisie.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.
8 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.
9 uur geleden