KV Mechelen kan Club Brugge niet verrasssen
BRUGGE (ANP) - Club Brugge boekte zondag de vierde overwinning op rij in de Jupiler Pro League. De koploper, die half november uit bij Antwerp de enige nederlaag van het seizoen leed, was op eigen veld te sterk voor KV Mechelen: 3-0.
Vier dagen nadat het met een nederlaag tegen Real Madrid (1-3) afscheid nam van de Champions League pikte de ploeg van coach Philippe Clement in het eigen Jan Breydelstadion de draad weer op met een zege op KV Mechelen, de middenmoter met de Nederlanders Arjan Swinkels en Lucas Bijker in de basis. Brugge, aangevoerd door Ruud Vormer, leidde na een halfuur al met 2-0 dankzij doelpunten van Percy Tau en Dennis. Met een afstandsschot bepaalde Mats Rits in de 80e minuut de eindstand op 3-0.
Brugge leidt riant met 8 punten voorsprong op Antwerp en 9 op Gent dat zondagavond nog een uitwedstrijd speelt tegen Oostende.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
6 minuten geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
9 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
26 minuten geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
3 uur geleden