Kunstrijder Kennes uitgeschakeld op EK in Graz
GRAZ (ANP) - Kunstrijder Thomas Kennes heeft het tijdens de korte kür bij de EK in het Oostenrijkse Graz niet gered. De 23-jarige Brabander kwam niet verder dan de 33e plek. De eerste 24 van het klassement kwalificeerden zich voor de vrije kür, die donderdagavond wordt afgewerkt.
Kennes eindigde op een score van 52,56 punten. Nummer 24, de Fransman Adam Siao Him Fa, plaatste zich nog net met een totaal van 65,21 punten. De Tsjech Michal Brezina was de beste in de korte kür met een score van 89,77 punten.
Kennes nam voor de vijfde keer deel aan de EK kunstrijden. Zijn hoogste klassering was de 25e plaats in 2016.
Meer uit Sport
HAMAR (ANP) - Schaatser Jenning de Boo heeft opnieuw zijn meerdere moeten erkennen in Jordan Stolz. De Amerikaan versloeg de Nederlander in een rechtstreeks duel op de 500 meter bij de wereldbekerwedstrijden in het Noorse Hamar. Stolz won in een baanrecord van 33,97. De Boo gaf flink toe en noteerde 34,21. Hij eindigde wel als tweede. De Pool Damian Zurek klokte met 34,42 de derde tijd. Sebas Diniz zette met 34,61 de zevende tijd neer.
31 minuten geledenHAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok heeft voor de twaalfde keer op rij een wereldbekerwedstrijd op de 500 meter gewonnen. De houdster van het wereldrecord (36,09) was in het Noorse Hamar verreweg de snelste van het veld met een tijd van 37,05, een baanrecord. De Poolse Kaja Ziomek-Nogal zette de tweede tijd neer: 37,65 en de Japanse Yukino Yoshida eindigde als derde met een tijd van 37,75. Marrit Fledderus noteerde de zevende tijd met 37,92.
53 minuten geledenTASJKENT (ANP) - Max Verstappen ontbrak tijdens het prijzengala van de internationale autosportfederatie FIA in Tasjkent (Oezbekistan). De coureur van Red Bull, die 2 punten tekortkwam voor zijn vijfde wereldtitel in de Formule 1, meldde zich ziek af.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Duitse handbalsters hebben zich geplaatst voor de finale van het WK. Duitsland versloeg regerend wereldkampioen Frankrijk in de halve finale in Rotterdam Ahoy: 29-23.
1 uur geledenMONACO (ANP) - De mondiale strijd tegen doping is vastgelopen, omdat sporters de huidige opsporingssystemen dankzij steeds geavanceerdere methoden weten te ontwijken. Dat stelt David Howman, de baas van de onafhankelijke instantie die doping opspoort in de atletiek, AIU.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Darter Niels Zonneveld heeft bij het WK in Alexandra Palace in Londen voor de eerste Nederlandse overwinning gezorgd. Zonneveld versloeg Haupai Puha uit Nieuw-Zeeland in drie sets. Het werd 3-0 voor de 27-jarige Nederlander.
5 uur geledenNAMEN (ANP) - Mathieu van der Poel verschijnt zondag na slechts twee specifieke crosstrainingen aan de start van de veldrit in Namen. "Ik ben misschien nog een procentje minder dan vorig jaar", laat hij weten via zijn ploeg Alpecin Premier Tech. "Maar ik verwacht dat ik kan strijden voor de winst."
6 uur geleden