Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kum evenaart met zevende rode kaart record in Eredivisie

Kum evenaart met zevende rode kaart record in Eredivisie

VENLO (ANP) - Chris Kum is zaterdag voor de zevende keer met een rode kaart van het veld gestuurd in de Eredivisie. De Duitse verdediger van VVV-Venlo evenaarde een record in de hoogste voetbalklasse. Alleen Joey van den Berg en Gregoor van Dijk kregen ook zo vaak een rode prent in de Eredivisie.

De 35-jarige Kum miste tijdens het thuisduel met AZ de bal en bracht vervolgens de doorgebroken Myron Boadu ten val. Scheidsrechter Jochem Kamphuis twijfelde geen moment en trok de rode kaart.

Kum was het eens met de arbiter. "Het was gewoon een rode kaart", zei de verdediger bij ESPN. "Daar hoef ik niet moeilijk over te doen. Wat dat betreft is het niet mijn seizoen. Tegen Ajax kreeg ik ook al rood", refereerde hij aan de recordnederlaag van 13-0 in Venlo. "En tegen PSV veroorzaakte ik een penalty. Dat is gewoon niet goed."

Meer uit Voetbal

Fluminense naar kwartfinales op WK clubs na zege op Inter

CHARLOTTE (ANP) - Fluminense heeft Internazionale uitgeschakeld op het WK voor clubs in de Verenigde Staten. In Charlotte won de Braziliaanse club uit Rio de Janeiro met 2-0 van de Milanezen, waar Denzel Dumfries en Stefan de Vrij een basisplaats hadden.

4 uur geleden
Ajax bevestigt contractverlenging Klaassen tot medio 2027

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft zijn contract bij Ajax verlengd tot en met 30 juni 2027. De Amsterdamse club maakte de contractverlenging van twee seizoenen van de middenvelder maandag bekend. De voetballer zou in mei al een mondeling akkoord met de club hebben bereikt.

7 uur geleden
City-coach Guardiola vreest opgebrande spelers na WK voor clubs

ORLANDO (ANP) - Coach Pep Guardiola van Manchester City vreest dat zijn spelers deze zomer te weinig rust krijgen. Het WK voor clubs in de Verenigde Staten begon drie weken na afloop van de Premier League. Als de Engelse club de finale haalt op 13 juli, heeft de club nog een maand om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen.

17 uur geleden
Botafogo ontslaat trainer Paiva na uitschakeling WK clubs

RIO DE JANEIRO (ANP/AFP) - De Braziliaanse kampioen Botafogo heeft trainer Renato Paiva ontslagen na de uitschakeling op het WK voetbal voor clubs. Botafogo verloor in de achtste finales in Philadelphia met 1-0 van Palmeiras.

18 uur geleden
Paris Saint-Germain via Inter Miami van Messi naar laatste acht

MIAMI (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League won in het Mercedes-Benz Stadium van Atlanta met 4-0 van Inter Miami. De Franse kampioen speelt nu tegen de winnaar van het duel tussen Bayern München en Flamengo.

1 dag geleden
Ajax nog steeds meest waardevolle voetbalclub van Nederland

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is volgens het jaarlijkse rapport van Football Benchmark de meest waardevolle voetbalclub van Nederland. De nummer 2 van de Eredivisie is wel gedaald naar de 27e plek en zou nog 536 miljoen euro waard zijn. PSV heeft zich inmiddels aangesloten bij de internationale elite en staat met een geschatte waarde van 494 miljoen euro op de 31e plaats van de meest waardevolle clubs.

1 dag geleden
Bonmatí lijkt na ziekenhuisopname op tijd fit voor EK

BARCELONA (ANP) - Aitana Bonmatí is uit het ziekenhuis ontslagen. De 27-jarige voetbalster werd vrijdag in Madrid opgenomen met virale hersenvliesontsteking. Volgens de Spaanse voetbalbond zal de sterspeelster van FC Barcelona zich de komende dagen bij de Spaanse selectie van bondscoach Montse Tomé voegen.

1 dag geleden