Kuipers fluit Rode Ster - Bayern München
NYON (ANP) - Scheidsrechter Björn Kuipers fluit dinsdag de groepswedstrijd uit de Champions League tussen Rode Ster Belgrado en Bayern München. Kuipers reist met zijn vaste team naar de Servische hoofdstad. Sander van Roekel en Erwin Zeinstra zijn de assistent-scheidsrechters, terwijl Dennis Higler aantreedt als vierde official. Pol van Boekel is de VAR van dienst.
Bayern München is koploper in groep B met de maximale twaalf punten uit vier duels. De Duitsers zijn al zeker van een plaats in de knock-outfase. Rode Ster, dat drie punten heeft, moet sowieso winnen om nog kans te maken op overwintering in de Champions League.
De UEFA wees Danny Makkelie aan als videoarbiter voor het duel tussen Manchester City en Sjachtar Donetsk. Hij ondersteunt de Sloveen Slavko Vincic die de leiding op het veld heeft.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden