Kuipers fluit duel tussen Kroatië en Frankrijk in Nations League
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Björn Kuipers is door de UEFA aangesteld om woensdag de Nations League-wedstrijd tussen Kroatië en Frankrijk te leiden. Het is een herhaling van de WK-finale van 2018. De wedstrijd wordt gespeeld in het Maksimirstadion in Zagreb en begint om 20.45 uur.
De Kroaten hebben na drie speelronden drie punten, Frankrijk staat op zeven. Kroatië won zondagavond met 2-1 van Zweden, Frankrijk speelde met 0-0 gelijk tegen Portugal.
Kroatië en Frankrijk troffen elkaar twee jaar geleden in de eindstrijd van het WK in Rusland. In Moskou wonnen de Fransen met 4-2.
Jochem Kamphuis is dinsdag de arbiter bij de oefenwedstrijd tussen Japan en Ivoorkust, die wordt gespeeld in stadion Galgenwaard in Utrecht. Japan speelde vrijdag ook al in Utrecht, toen werd het 0-0 tegen Kameroen.
Bas Nijhuis fluit op dezelfde dag het oefenduel tussen Mexico en Algerije. Die wedstrijd wordt gespeeld in het Cars Jeans Stadion in Den Haag. Mexico was woensdag de tegenstander van Oranje. De Mexicanen wonnen in de Johan Cruijff Arena met 1-0.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
7 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
7 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
18 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden