Kuipers fluit duel tussen Kroatië en Frankrijk in Nations League
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Björn Kuipers is door de UEFA aangesteld om woensdag de Nations League-wedstrijd tussen Kroatië en Frankrijk te leiden. Het is een herhaling van de WK-finale van 2018. De wedstrijd wordt gespeeld in het Maksimirstadion in Zagreb en begint om 20.45 uur.
De Kroaten hebben na drie speelronden drie punten, Frankrijk staat op zeven. Kroatië won zondagavond met 2-1 van Zweden, Frankrijk speelde met 0-0 gelijk tegen Portugal.
Kroatië en Frankrijk troffen elkaar twee jaar geleden in de eindstrijd van het WK in Rusland. In Moskou wonnen de Fransen met 4-2.
Jochem Kamphuis is dinsdag de arbiter bij de oefenwedstrijd tussen Japan en Ivoorkust, die wordt gespeeld in stadion Galgenwaard in Utrecht. Japan speelde vrijdag ook al in Utrecht, toen werd het 0-0 tegen Kameroen.
Bas Nijhuis fluit op dezelfde dag het oefenduel tussen Mexico en Algerije. Die wedstrijd wordt gespeeld in het Cars Jeans Stadion in Den Haag. Mexico was woensdag de tegenstander van Oranje. De Mexicanen wonnen in de Johan Cruijff Arena met 1-0.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
5 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
7 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
8 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
10 uur geleden