Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kuijt viert debuut als trainer van Dordrecht met zege op Cambuur

Kuijt viert debuut als trainer van Dordrecht met zege op Cambuur

DORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn debuut als trainer van FC Dordrecht gevierd met een thuiszege op SC Cambuur. De opvolger van Melvin Boel zag zijn nieuwe ploeg op de eerste speeldag van de eerste divisie met 1-0 winnen van SC Cambuur.

Yannick Eduardo maakte na een klein half uur de enige treffer van het duel. Jorn Berkhout van Cambuur kreeg na ruim een uur zijn tweede gele kaart. Kuijt was de laatste anderhalf jaar trainer bij het Belgische Beerschot, waarmee hij afgelopen seizoen degradeerde.

De Graafschap begon eveneens met een zege aan het nieuwe seizoen. De nummer 6 van vorig seizoen was thuis met 3-2 te sterk voor VVV-Venlo. Dimitrios Theodoridis, Othniël Raterink en Milan Smits scoorden voor De Graafschap. Navarone Foor en Nassim Ait Mouhou deden wat terug namens VVV.

TOP Oss bezet na de eerste speeldag de eerste plaats na een 4-0-overwinning op MVV Maastricht. Mart Remans was goed voor twee doelpunten, terwijl Delano Vianello en Kas de Wit ook trefzeker waren.

FC Den Bosch won zijn eerste duel met 2-0 van Jong Ajax, na doelpunten van Jeffry Fortes en Reda Akmum. Bij de Amsterdammers maakte Damián van der Vaart, de zoon van oud-international Rafael van der Vaart, zijn profdebuut. FC Eindhoven versloeg Jong FC Utrecht met 1-0 dankzij een treffer van Sven Blummel.

Meer uit Voetbal

PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

6 uur geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

6 uur geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

8 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

10 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

10 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

13 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

16 uur geleden