Kuijt had zich zijn debuut als hoofdtrainer anders voorgesteld
HERACLES (ANP) - Dirk Kuijt had zich een ander debuut als hoofdtrainer in het betaalde voetbal voorgesteld. De 42-jarige Katwijker ging bij de start van de Keuken Kampioen Divisie met ADO Den Haag hard onderuit bij Heracles Almelo (4-0). "Je kan hier verliezen van Heracles. Maar de manier waarop dat gebeurde, is wel heel zuur", zei Kuijt bij ESPN. "Dit doet pijn, moet ik zeggen."
ADO liep vorig seizoen maar net promotie naar de Eredivisie mis. Met oud-international Kuijt als nieuwe hoofdtrainer hoopt de geel-groene brigade uit Den Haag dit seizoen alsnog een terugkeer op het hoogste niveau af te dwingen. De start verliep echter "heel teleurstellend", zoals Kuijt het noemde.
"Ik had het me anders voorgesteld. Maar zo zie je maar dat je op basis van de voorbereiding niets kan zeggen. We hebben de afgelopen 5,5 week goed gewerkt, het elftal stond er goed op. Maar we lieten ons met name het eerste kwartier overrompelen door Heracles. Toen zij vlak voor rust ook de 4-0 maakten, moesten we in de tweede helft vooral de schade beperkt houden. Dit was een verschrikkelijke avond. Een 'very bad day at the office', zoals ze in Engeland zeggen. Maar ik heb nog steeds heel veel vertrouwen in deze ploeg. We gaan onze ambities zeker niet in de koelkast zetten."
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
1 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
3 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
11 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
11 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
23 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
1 dag geleden