Kudus staat voor rentree bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Mohammed Kudus keert mogelijk nog voor de winterstop terug bij Ajax. "Hij zit in zijn laatste fase van zijn revalidatie", vertelde trainer Erik ten Hag na een eenvoudige zege op PEC Zwolle (4-0). "De kans bestaat dat hij snel in actie komt."
Kudus startte uitstekend aan het seizoen maar liep op 21 oktober tijdens een thuiswedstrijd tegen Liverpool een knieblessure op. Hij moest zich laten opereren aan een meniscus en zou naar verwachting dit kalenderjaar niet meer in actie komen.
Ajax speelt woensdag tegen FC Utrecht voor de KNVB-beker en gaat zondag op bezoek bij ADO Den Haag. Volgende week woensdag staat het laatste duel van dit kalenderjaar, met Willem II, op het programma.
Ajax miste tegen PEC Zwolle ook de geblesseerde David Neres, Noussair Mazraoui, Mohammed Kudus, Zakaria Labyad, Lassina Traoré, Jurgen Ekkelenkamp, Brian Brobbey en Jurriën Timber. "Ik hoop dat enkele van die spelers woensdag wel weer tegen Utrecht kunnen spelen", zei Ten Hag.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - Bij de komende thuiswedstrijd in de Eredivisie van SC Cambuur tegen NEC is weer uitpubliek welkom. Na overleg met de driehoek (burgemeester, politie en Openbaar Ministerie) is daartoe besloten, meldt de club uit Leeuwarden. Ook worden er naar aanleiding van de ongeregeldheden van twee weken geleden tijdens het thuisduel met Feyenoord netten geplaatst rond het uitvak.
3 uur geledenFLORENCE (ANP/RTR) - Paolo Vanoli keert terug als trainer van Fiorentina. Hij is de opvolger van Fabio Grosso, die in juni werd aangesteld als opvolger van Vanoli. Grosso werd maandag, na drie nederlagen in de eerste drie competitiewedstrijden, alweer ontslagen.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de eerste verdachten geïdentificeerd die afgelopen zaterdag betrokken waren bij wangedrag tijdens het Eredivisieduel met Go Ahead Eagles. Dat meldt FC Utrecht op de clubwebsite.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Supporters van Go Ahead Eagles kunnen het restant van de gestaakte wedstrijd tegen FC Utrecht in het supportershome van de club bekijken. Dat melden de Deventenaren maandag.
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft trainer Carl Hoefkens ontslagen. Dat besluit volgt drie dagen na de nederlaag van 4-2 bij RKC Waalwijk in de eerste divisie. NAC, dat vorig seizoen uit de Eredivisie degradeerde, heeft na vijf speelronden 7 punten.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.
14 uur geleden