Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kudus staat voor rentree bij Ajax

Kudus staat voor rentree bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Mohammed Kudus keert mogelijk nog voor de winterstop terug bij Ajax. "Hij zit in zijn laatste fase van zijn revalidatie", vertelde trainer Erik ten Hag na een eenvoudige zege op PEC Zwolle (4-0). "De kans bestaat dat hij snel in actie komt."

Kudus startte uitstekend aan het seizoen maar liep op 21 oktober tijdens een thuiswedstrijd tegen Liverpool een knieblessure op. Hij moest zich laten opereren aan een meniscus en zou naar verwachting dit kalenderjaar niet meer in actie komen.

Ajax speelt woensdag tegen FC Utrecht voor de KNVB-beker en gaat zondag op bezoek bij ADO Den Haag. Volgende week woensdag staat het laatste duel van dit kalenderjaar, met Willem II, op het programma.

Ajax miste tegen PEC Zwolle ook de geblesseerde David Neres, Noussair Mazraoui, Mohammed Kudus, Zakaria Labyad, Lassina Traoré, Jurgen Ekkelenkamp, Brian Brobbey en Jurriën Timber. "Ik hoop dat enkele van die spelers woensdag wel weer tegen Utrecht kunnen spelen", zei Ten Hag.

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

40 minuten geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

2 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

3 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

4 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

5 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

6 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

6 uur geleden