Kudus staat voor rentree bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Mohammed Kudus keert mogelijk nog voor de winterstop terug bij Ajax. "Hij zit in zijn laatste fase van zijn revalidatie", vertelde trainer Erik ten Hag na een eenvoudige zege op PEC Zwolle (4-0). "De kans bestaat dat hij snel in actie komt."
Kudus startte uitstekend aan het seizoen maar liep op 21 oktober tijdens een thuiswedstrijd tegen Liverpool een knieblessure op. Hij moest zich laten opereren aan een meniscus en zou naar verwachting dit kalenderjaar niet meer in actie komen.
Ajax speelt woensdag tegen FC Utrecht voor de KNVB-beker en gaat zondag op bezoek bij ADO Den Haag. Volgende week woensdag staat het laatste duel van dit kalenderjaar, met Willem II, op het programma.
Ajax miste tegen PEC Zwolle ook de geblesseerde David Neres, Noussair Mazraoui, Mohammed Kudus, Zakaria Labyad, Lassina Traoré, Jurgen Ekkelenkamp, Brian Brobbey en Jurriën Timber. "Ik hoop dat enkele van die spelers woensdag wel weer tegen Utrecht kunnen spelen", zei Ten Hag.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
11 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
11 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
15 uur geleden