Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kudus keert zondag waarschijnlijk terug in selectie van Ajax

Kudus keert zondag waarschijnlijk terug in selectie van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Mohammed Kudus keert zondag waarschijnlijk terug in de selectie van Ajax. Trainer Erik ten Hag heeft goede hoop dat hij over de Ghanees kan beschikken. "Hij traint de hele week al intensief mee", zei de coach. "Als hij geen terugslag krijgt, dan moet hij bij de selectie kunnen zitten."

Kudus, afgelopen zomer overgekomen van het Deense FC Nordsjælland, maakte in het begin van het seizoen een sterke indruk. Hij liep op 21 oktober tijdens een thuisduel met Liverpool een knieblessure op. Kudus moest zich laten opereren aan een meniscus en maakte begin dit jaar als invaller tegen PSV zijn rentree. Na die wedstrijd kreeg de aanvallende middenvelder weer last van zijn knie. Ajax was voorzichtig met hem en liet hem sindsdien buiten de selectie.

Ten Hag weet nog niet of hij tegen FC Utrecht over Nicolás Tagliafico en Noussair Mazraoui kan beschikken. Het geblesseerde duo ontbrak afgelopen zondag ook al tegen AZ. Koploper Ajax koestert sinds zondag een ruime voorsprong op PSV (7 punten), Vitesse (8 punten), Feyenoord (12 punten) en AZ (13 punten). Ten Hag wil echter van geen verslapping weten in de aanloop naar het duel met FC Utrecht. "Voor Utrecht zijn wij de grote rivaal. We zullen heel scherp moeten zijn om te winnen."

Ten Hag wilde niet zeggen of Quincy Promes zondag bij de selectie zit. De aanvaller leek op weg naar Spartak Moskou maar die club heeft nu aanvullende voorwaarden gesteld. Ajax heeft met Oussama Idrissi al een vervanger voor Promes aangetrokken. De buitenspeler wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Sevilla.

Meer uit Voetbal

Trainer Arbeloa bevestigt vertrek bij Real Madrid na laatste duel

MADRID (ANP/AFP) - Trainer Álvaro Arbeloa van Real Madrid heeft bevestigd dat hij na het seizoen vertrekt als coach van de nummer 2 van Spanje. De 43-jarige oud-speler verving begin dit jaar Xabi Alonso, maar heeft de topclub niet aan succes kunnen helpen. "Ja", antwoordde de Spanjaard op de vraag of hij kon bevestigen dat hij volgend seizoen niet meer de coach van de club is.

5 minuten geleden
Engeland zonder Foden en Palmer, maar met Henderson naar WK

LONDEN (ANP) - Bondscoach Thomas Tuchel gaat met Engeland zonder bekende spelers als Harry Maguire, Phil Foden, Cole Palmer en Trent Alexander-Arnold naar het WK voetbal. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. Oud-Ajacied Jordan Henderson en voormalig PSV'er Noni Madueke behoren wel tot de selectie van 26 spelers van Engeland. Verder rekent Tuchel op sterspelers Harry Kane, Jude Bellingham en Declan Rice.

16 minuten geleden
Fans Willem II toch welkom bij play-offduel in Volendam

TILBURG (ANP) - Supporters van Willem II mogen zaterdag alsnog aanwezig zijn bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie bij FC Volendam. Eerder besloot de gemeente Edam-Volendam om de uitfans te weren na ongeregeldheden bij de laatste wedstrijd van FC Volendam.

38 minuten geleden
Voetbalclub Feyenoord wordt eigenaar van De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt De Kuip in eigen handen. De Rotterdamse voetbalclub, Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) hebben daar overeenstemming over bereikt. Dat heeft Feyenoord op de website bekendgemaakt.

44 minuten geleden
Depay nog afwezig bij gelijkspel Corinthians in Copa Libertadores

MONTEVIDEO (ANP) - Memphis Depay wacht nog altijd op zijn rentree bij Corinthians. De geblesseerde topscorer aller tijden van Oranje ontbrak vrijdag in de selectie van zijn Braziliaanse club tijdens het 1-1-gelijkspel bij het Uruguayaanse Peñarol in de Copa Libertadores.

2 uur geleden
FC Utrecht klopt sc Heerenveen en treft Ajax in finale play-offs

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.

13 uur geleden
Club Brugge voor twintigste keer kampioen van België

GENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.

13 uur geleden