Krüzen keert als assistent-trainer terug bij Heracles
ALMELO (ANP) - Hendrie Krüzen is vanaf komend seizoen weer assistent-trainer bij Heracles Almelo. De 57-jarige coach komt over van Olympique Lyon, waar hij assistent was van Peter Bosz.
De aanstelling van Krüzen gebeurt opmerkelijk genoeg eerder dan de benoeming van een hoofdtrainer. Carlos Vicens zou Frank Wormuth aanvankelijk opvolgen, maar na de onverwachte degradatie van Heracles naar de eerste divisie werd dat contract na onderling overleg ontbonden.
"De kwaliteiten die Hendrie bezit willen wij graag toevoegen aan onze technische staf en wij zijn heel blij dat dit gelukt is. Nu gaan we er alles aan doen om voor de eerste training de nieuwe hoofdtrainer aan te stellen zodat onze technische staf compleet is", aldus Nico-Jan Hoogma, technisch directeur van Heracles.
Krüzen werkte eerder al veertien seizoenen lang als assistent bij Heracles.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is zaterdag na een 2-0-thuisoverwinning op Everton in punten op gelijke hoogte gekomen met koploper Manchester City, dat eerder op de dag zijn eerste competitienederlaag van het seizoen leed. Zowel regerend landskampioen Arsenal als de club uit Manchester heeft nu 21 punten uit acht duels. City, dat bij Aston Villa met 2-1 onderuitging, blijft koploper in de Premier League op basis van doelsaldo.
3 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Manchester City heeft op bezoek bij Aston Villa de eerste nederlaag van het seizoen geleden. Op Villa Park werd het 2-1. City blijft met 21 punten voorlopig koploper in de Premier League. Nummer 2 Arsenal, dat later op zaterdag Everton ontvangt, kan op gelijke hoogte komen. Aston Villa is door de overwinning voorlopig van de twaalfde naar de zesde plaats geklommen.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino stelt dat hij kan rekenen op steun van een "overgrote meerderheid" in de voetbalwereld. De Zwitser zei dat tegen de BBC in aanloop naar 18 november, de deadline waarop kandidaten zich kunnen melden voor de voorzittersverkiezing in maart 2027.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München verkeert in een stabiele toestand, maar zal nog wel enkele dagen in het ziekenhuis blijven. Dat heeft sportdirecteur Max Eberl laten weten aan persbureau DPA. De 40-jarige Kompany werd vrijdag onwel bij het bekijken van een training en zakte ineen.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft vrijdagavond in de Eredivisie met 3-2 gewonnen van Telstar. Het was de eerste overwinning in twee maanden tijd voor de club uit Deventer. Go Ahead heeft nu 14 punten uit tien wedstrijden en staat daarmee voorlopig achtste. Telstar blijft steken op 6 punten en staat zestiende.
20 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is vrijdag bij een training onwel geworden en naar het ziekenhuis gebracht. De coach wordt in het ziekenhuis onderzocht en gemonitord, zo meldt de Duitse landskampioen.
1 dag geledenPARIJS (ANP/AFP) - Het voetbalduel in de Franse competitie tussen Paris Saint-Germain en Olympique Lyon is op last van de politie uitgesteld vanwege de protesten in Parijs. Dat heeft de Franse competitie LFP vrijdag bekendgemaakt.
1 dag geleden