Krüzen keert als assistent-trainer terug bij Heracles
ALMELO (ANP) - Hendrie Krüzen is vanaf komend seizoen weer assistent-trainer bij Heracles Almelo. De 57-jarige coach komt over van Olympique Lyon, waar hij assistent was van Peter Bosz.
De aanstelling van Krüzen gebeurt opmerkelijk genoeg eerder dan de benoeming van een hoofdtrainer. Carlos Vicens zou Frank Wormuth aanvankelijk opvolgen, maar na de onverwachte degradatie van Heracles naar de eerste divisie werd dat contract na onderling overleg ontbonden.
"De kwaliteiten die Hendrie bezit willen wij graag toevoegen aan onze technische staf en wij zijn heel blij dat dit gelukt is. Nu gaan we er alles aan doen om voor de eerste training de nieuwe hoofdtrainer aan te stellen zodat onze technische staf compleet is", aldus Nico-Jan Hoogma, technisch directeur van Heracles.
Krüzen werkte eerder al veertien seizoenen lang als assistent bij Heracles.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino noemt de plannen om een deel van de commerciële rechten van de toekomstige WK's te verkopen "een kans, maar geen verplichting". Dat zei de Zwitser in een video die woensdagavond werd vrijgegeven door de wereldvoetbalbond.
19 minuten geledenBOEDAPEST (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft ondanks de thuisnederlaag tegen Ferencváros in de tweede voorronde van de Europa League "alle vertrouwen" in de returnwedstrijd in Hongarije van donderdag. De ploeg uit Enschede verloor vorige week met 2-1 in de eigen Grolsch Veste.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - De tuchtcommissie van de FIFA is procedures gestart tegen de Argentijnse voetbalbond en onder anderen de spelers Leandro Paredes, Nahuel Molina en Thiago Almada vanwege mogelijke misdragingen tijdens het afgelopen WK. Dat meldde de wereldvoetbalbond woensdag.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax mist donderdag in de returnwedstrijd tegen FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League nog verdedigers Josip Šutalo, Ko Itakura en Dies Janse. Dat zei trainer Míchel een dag voor de wedstrijd in de Johan Cruijff ArenA. De Amsterdammers wonnen het eerste duel in Servië met 4-1.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer vertrekt bij Feyenoord. De Rotterdammers verkopen de 20-jarige Slowaakse buitenspeler aan VfB Stuttgart, de nummer 4 van vorig seizoen uit de Bundesliga. Feyenoord ontvangt naar verluidt zeker 15 miljoen euro voor Sauer, die nog een contract voor twee jaar had in De Kuip.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt na een klein jaar afscheid van aanvaller Myron Boadu. Dat meldt de landskampioen op de clubwebsite.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Neymar stelt zich vermoedelijk niet langer beschikbaar voor het nationale voetbalelftal van Brazilië. Dat liet de 34-jarige aanvaller blijken nadat hij met Santos in de Copa Sudamericana had gewonnen van Universidad Central Venezuela (4-2).
6 uur geleden