Krüzen keert als assistent-trainer terug bij Heracles
ALMELO (ANP) - Hendrie Krüzen is vanaf komend seizoen weer assistent-trainer bij Heracles Almelo. De 57-jarige coach komt over van Olympique Lyon, waar hij assistent was van Peter Bosz.
De aanstelling van Krüzen gebeurt opmerkelijk genoeg eerder dan de benoeming van een hoofdtrainer. Carlos Vicens zou Frank Wormuth aanvankelijk opvolgen, maar na de onverwachte degradatie van Heracles naar de eerste divisie werd dat contract na onderling overleg ontbonden.
"De kwaliteiten die Hendrie bezit willen wij graag toevoegen aan onze technische staf en wij zijn heel blij dat dit gelukt is. Nu gaan we er alles aan doen om voor de eerste training de nieuwe hoofdtrainer aan te stellen zodat onze technische staf compleet is", aldus Nico-Jan Hoogma, technisch directeur van Heracles.
Krüzen werkte eerder al veertien seizoenen lang als assistent bij Heracles.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-coach John van den Brom wil in eigen huis tegen Qarabağ FK in de Conference League een goede uitgangspositie bereiken voor het duel volgende week in Azerbeidzjan. "Ik denk dat wij zeker kans hebben. We moeten zorgen dat we ons spel spelen. We willen dominant zijn, de bal hebben en met de steun van ons publiek de tegenstander terugdringen", zei hij over de speelwijze donderdag.
29 minuten geledenPARIJS (ANP) - Voetbalster Jackie Groenen heeft haar contract bij Paris Saint-Germain met twee jaar verlengd. De 31-jarige middenveldster ligt nu tot de zomer van 2029 vast bij de nummer 3 van Frankrijk van afgelopen seizoen.
51 minuten geledenZÜRICH (ANP/AFP) - Sándor Csányi (73), een van de vicevoorzitters van de FIFA, heeft zijn steun voor FIFA-voorzitter Gianni Infantino ingetrokken. De Hongaarse voetbalbestuurder noemde in een brief het "onverwachte ontslag" van criticus Kevin Lamour de "druppel die de emmer deed overlopen".
53 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Josip Šutalo, maar zonder Daley Blind en Ko Itakura afgereisd naar Zwitserland voor het uitduel met FC Sion in de laatste voorronde van de Conference League. Šutalo maakt na een blessure voor het eerst dit seizoen deel uit van de wedstrijdselectie van de Amsterdammers. Blind ontbreekt door een blessure, Itakura zou dicht bij een terugkeer naar Borussia Mönchengladbach zijn.
56 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft de Japanse keeper Zion Suzuki vastgelegd. De 28-voudig international van zijn land komt voor naar verluidt 35 miljoen euro over van het Italiaanse Parma. Suzuki (23) maakte tijdens het WK indruk met Japan, dat als tweede eindigde in de poule achter Oranje en in de zestiende finales werd uitgeschakeld door Brazilië.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München houdt vertrouwen in de toekomst van voetballer Jamal Musiala op het hoogste niveau. De 23-jarige middenvelder raakte dinsdag voor de tweede keer in vier dagen onwel tijdens een oefenduel. Er zijn geen aanwijzingen dat zijn klachten een bedreiging zijn voor zijn voetbalcarrière, meldt het Duitse persbureau dpa op basis van bronnen bij Bayern München.
5 uur geledenMONACO (ANP) - Paul Pogba en AS Monaco hebben hun samenwerking na ruim een jaar beëindigd. Dat maakte de club uit het vorstendom woensdag bekend. Pogba had bij Monaco nog een contract voor een jaar.
6 uur geleden