Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Krul wint weer eens met Norwich City en stijgt twee plekken

Krul wint weer eens met Norwich City en stijgt twee plekken

NORWICH (ANP) - Norwich City heeft voor het eerst sinds 20 november weer eens gewonnen in de Premier League. In de thuiswedstrijd tegen Everton werd de derde zege van het seizoen geboekt door de ploeg van keeper Tim Krul, die nu geen laatste meer staat: 2-1.

Norwich leidde na ruim een kwartier al met 2-0 na een eigen doelpunt van Michael Keane en een goal van Adam Idah. Na een uur kwam Everton via Richarlison terug tot 2-1, maar in het restant werd Oranje-international Krul niet meer gepasseerd.

Norwich stond voor het duel op de 20e en laatste plaats, maar staat nu 18e. Burnley en Newcastle United werden gepasseerd. Burnley heeft wel liefst vier duels minder gespeeld. Newcastle United leek af te stevenen op een nipte zege op Watford, maar João Pedro maakte vlak voor tijd gelijk namens Watford: 1-1.

Bij Everton kreeg Anwar El Ghazi nog geen speeltijd. Hij kwam onlangs over van Aston Villa.

Meer uit Voetbal

Messi verliest met Inter Miami eerste wedstrijd van het seizoen

LOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.

9 minuten geleden
Grim: gelijkspel was maximaal haalbare voor Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

7 uur geleden
Ajax en NEC spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.

9 uur geleden
Manchester City verslaat Newcastle en verkleint gat met Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.

9 uur geleden
NAC wint van FC Volendam met 1-0 door doelpunt in slotfase

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.

10 uur geleden
Dortmund speelt gelijk in aanloop naar topduel met Bayern München

LEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.

11 uur geleden
PSV na achterstand met 3-1 te sterk voor sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in eigen huis met 3-1 gewonnen van sc Heerenveen. De ploeg van trainer Peter Bosz kwam in de eerste helft op achterstand door een doelpunt van Heerenveen-spits Lasse Nordas. Maar door doelpunten van Ivan Perisic, Myron Boadu en Ricardo Pepi draaide de koploper van de Eredivisie de wedstrijd om.

11 uur geleden