Krul wint weer eens met Norwich City en stijgt twee plekken
NORWICH (ANP) - Norwich City heeft voor het eerst sinds 20 november weer eens gewonnen in de Premier League. In de thuiswedstrijd tegen Everton werd de derde zege van het seizoen geboekt door de ploeg van keeper Tim Krul, die nu geen laatste meer staat: 2-1.
Norwich leidde na ruim een kwartier al met 2-0 na een eigen doelpunt van Michael Keane en een goal van Adam Idah. Na een uur kwam Everton via Richarlison terug tot 2-1, maar in het restant werd Oranje-international Krul niet meer gepasseerd.
Norwich stond voor het duel op de 20e en laatste plaats, maar staat nu 18e. Burnley en Newcastle United werden gepasseerd. Burnley heeft wel liefst vier duels minder gespeeld. Newcastle United leek af te stevenen op een nipte zege op Watford, maar João Pedro maakte vlak voor tijd gelijk namens Watford: 1-1.
Bij Everton kreeg Anwar El Ghazi nog geen speeltijd. Hij kwam onlangs over van Aston Villa.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ staat in de achtste finale van de Conference League. De club uit Alkmaar versloeg voor eigen publiek FC Noah (4-0), de regerend kampioen van Armenië. Dat was ruim voldoende na de nederlaag van vorige week in Jerevan (1-0).
5 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Brian Brobbey is twee tot vier weken niet inzetbaar voor Sunderland. Dat vertelde zijn trainer Régis Le Bris tijdens een persmoment voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.
9 uur geledenOVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.
10 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.
10 uur geleden