Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Krul wint weer eens met Norwich City en stijgt twee plekken

Krul wint weer eens met Norwich City en stijgt twee plekken

NORWICH (ANP) - Norwich City heeft voor het eerst sinds 20 november weer eens gewonnen in de Premier League. In de thuiswedstrijd tegen Everton werd de derde zege van het seizoen geboekt door de ploeg van keeper Tim Krul, die nu geen laatste meer staat: 2-1.

Norwich leidde na ruim een kwartier al met 2-0 na een eigen doelpunt van Michael Keane en een goal van Adam Idah. Na een uur kwam Everton via Richarlison terug tot 2-1, maar in het restant werd Oranje-international Krul niet meer gepasseerd.

Norwich stond voor het duel op de 20e en laatste plaats, maar staat nu 18e. Burnley en Newcastle United werden gepasseerd. Burnley heeft wel liefst vier duels minder gespeeld. Newcastle United leek af te stevenen op een nipte zege op Watford, maar João Pedro maakte vlak voor tijd gelijk namens Watford: 1-1.

Bij Everton kreeg Anwar El Ghazi nog geen speeltijd. Hij kwam onlangs over van Aston Villa.

Meer uit Voetbal

Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

20 minuten geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

1 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

10 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

11 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

11 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

11 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

12 uur geleden