Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Krul degradeert met Norwich City door vier goals Antonio

Krul degradeert met Norwich City door vier goals Antonio

NORWICH (ANP) - De degradatie van Norwich City uit de Premier League is een feit. De ploeg van de Nederlandse doelman Tim Krul was zaterdag op het lege Carrow Road ook kansloos tegen West Ham United: 0-4. Alle doelpunten kwamen van Michail Antonio. Met nog drie wedstrijden te gaan, kan Norwich degradatie uit de hoogste Engelse voetbalcompetitie niet meer ontlopen. De achterstand op de 'veilige' zeventiende plaats bedraagt nu dertien punten.

De geel-groene brigade degradeert al voor de vijfde keer uit de Premier League, een record. Het gebeurde de 'Canaries' ook in 1995, 2005, 2014 en 2016. Vorig jaar keerde Norwich met Krul onder de lat terug in de Premier League. De ploeg van de Duitse trainer Daniel Farke wist echter slechts vijf wedstrijden te winnen en verloor zaterdag al voor de 24e keer.

Antonio verlichtte met zijn vier goals de degradatiezorgen van West Ham. De ploeg van trainer David Moyes nam net als Watford, dat Newcastle United dankzij twee rake strafschoppen van Troy Deeney met 2-1 versloeg, zes punten voorsprong op Bournemouth. Die ploeg van Nathan Aké staat als nummer 18 onder de degradatiestreep.

Krul

De laatste speler van West Ham die in een wedstrijd op het hoogste niveau vier goals maakte, was David Cross in 1981 tegen Tottenham Hotspur (0-4). Antonio, de laatste weken toch al in vorm, werd een kwartier voor tijd gewisseld door Moyes.

Van Krul is het nog onduidelijk of hij bij Norwich City blijft. De 32-jarige Hagenaar verlengde vorig jaar zijn contract tot de zomer van 2022. De achtvoudig international van Oranje speelde eerder voor Newcastle United, Ajax, AZ en Brighton & Hove Albion.

Meer uit Voetbal

Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

1 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

3 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

4 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

6 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

6 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

8 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

17 uur geleden