Krul degradeert met Norwich City door vier goals Antonio
NORWICH (ANP) - De degradatie van Norwich City uit de Premier League is een feit. De ploeg van de Nederlandse doelman Tim Krul was zaterdag op het lege Carrow Road ook kansloos tegen West Ham United: 0-4. Alle doelpunten kwamen van Michail Antonio. Met nog drie wedstrijden te gaan, kan Norwich degradatie uit de hoogste Engelse voetbalcompetitie niet meer ontlopen. De achterstand op de 'veilige' zeventiende plaats bedraagt nu dertien punten.
De geel-groene brigade degradeert al voor de vijfde keer uit de Premier League, een record. Het gebeurde de 'Canaries' ook in 1995, 2005, 2014 en 2016. Vorig jaar keerde Norwich met Krul onder de lat terug in de Premier League. De ploeg van de Duitse trainer Daniel Farke wist echter slechts vijf wedstrijden te winnen en verloor zaterdag al voor de 24e keer.
Antonio verlichtte met zijn vier goals de degradatiezorgen van West Ham. De ploeg van trainer David Moyes nam net als Watford, dat Newcastle United dankzij twee rake strafschoppen van Troy Deeney met 2-1 versloeg, zes punten voorsprong op Bournemouth. Die ploeg van Nathan Aké staat als nummer 18 onder de degradatiestreep.
Krul
De laatste speler van West Ham die in een wedstrijd op het hoogste niveau vier goals maakte, was David Cross in 1981 tegen Tottenham Hotspur (0-4). Antonio, de laatste weken toch al in vorm, werd een kwartier voor tijd gewisseld door Moyes.
Van Krul is het nog onduidelijk of hij bij Norwich City blijft. De 32-jarige Hagenaar verlengde vorig jaar zijn contract tot de zomer van 2022. De achtvoudig international van Oranje speelde eerder voor Newcastle United, Ajax, AZ en Brighton & Hove Albion.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
7 uur geleden