Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Krul degradeert met Norwich City door vier goals Antonio

Krul degradeert met Norwich City door vier goals Antonio

NORWICH (ANP) - De degradatie van Norwich City uit de Premier League is een feit. De ploeg van de Nederlandse doelman Tim Krul was zaterdag op het lege Carrow Road ook kansloos tegen West Ham United: 0-4. Alle doelpunten kwamen van Michail Antonio. Met nog drie wedstrijden te gaan, kan Norwich degradatie uit de hoogste Engelse voetbalcompetitie niet meer ontlopen. De achterstand op de 'veilige' zeventiende plaats bedraagt nu dertien punten.

De geel-groene brigade degradeert al voor de vijfde keer uit de Premier League, een record. Het gebeurde de 'Canaries' ook in 1995, 2005, 2014 en 2016. Vorig jaar keerde Norwich met Krul onder de lat terug in de Premier League. De ploeg van de Duitse trainer Daniel Farke wist echter slechts vijf wedstrijden te winnen en verloor zaterdag al voor de 24e keer.

Antonio verlichtte met zijn vier goals de degradatiezorgen van West Ham. De ploeg van trainer David Moyes nam net als Watford, dat Newcastle United dankzij twee rake strafschoppen van Troy Deeney met 2-1 versloeg, zes punten voorsprong op Bournemouth. Die ploeg van Nathan Aké staat als nummer 18 onder de degradatiestreep.

Krul

De laatste speler van West Ham die in een wedstrijd op het hoogste niveau vier goals maakte, was David Cross in 1981 tegen Tottenham Hotspur (0-4). Antonio, de laatste weken toch al in vorm, werd een kwartier voor tijd gewisseld door Moyes.

Van Krul is het nog onduidelijk of hij bij Norwich City blijft. De 32-jarige Hagenaar verlengde vorig jaar zijn contract tot de zomer van 2022. De achtvoudig international van Oranje speelde eerder voor Newcastle United, Ajax, AZ en Brighton & Hove Albion.

Meer uit Voetbal

AZ na ruime nederlaag bij Sjachtar dicht bij uitschakeling

KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.

4 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus moet na terugslag vrezen voor WK

LONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.

4 uur geleden
AZ-coach Echteld laat Daal om disciplinaire redenen buiten basis

KRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.

6 uur geleden
Verdediger Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.

6 uur geleden
Barcelona dient klacht in bij UEFA voor onbestraft hands Atlético

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.

6 uur geleden
Spits Parrott keert tegen Sjachtar terug in basiselftal AZ

KRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.

7 uur geleden
Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

8 uur geleden